fbpx

“Я просто товста!”: Олю Цибульську запідозрили у другій вaгiтності (фото)

Оля Цибульська для своїх шанувальників – суцільна загадка. Вона приховує від них коханого, з яким одружилася майже десять років тому, не показує обличчя 3-річного сина, тож навколо зірки більше чуток та домислів, ніж правди.

Днями шанувальники впевнено заявили – Оля вaгiтна вдруге, зробивши такий висновок по кількох світлинах зірки у мережі.

Читайте також: “Животик вже видно!”: Настя Каменських заінтригувала образом у яскравій сукні (фото)

Оля вирішила прокоментувати такі заяви, опублікувавши “вaгiтну” фотографію та жартівливо заявивши – вона не вaгiтна, вона товста!

“Сьогодні в черговий раз мене “розсекретили”. Виявляється, вaгiтність можна визначити по фото в Instagram, навіть якщо в кадрі тільки нога! А по селфі взагалі можна дізнатися стать майбутньої дитини! У недавньому інтерв’ю журналістка запитала, на якому я терміні і як назву малюка, а колега після зйомок порадила хорошого aкyшера.

Тому я не бачу більше сенсу приховувати і вирішила зробити сенсаційну заяву – я не вaгiтна, я товста!!! Новорічні свята, тазик олів’є і мамині голубці – ось причина ваших підозр. Обіцяю, що скоро повернуся в звичні розміри і можливо навіть наважуся продемонструвати свої форми у вiдвeртій фотосесії”, – заявила зірка.

Сегодня в очередной раз меня «рассекретили»😊🕵️‍♂️ Оказывается, #беременность можно определить по фото в инстаграм, даже если в кадре только нога! А по селфи вообще можно узнать пол будущего ребенка!😂😂😂 В недавнем интервью журналистка спросила на каком я сроке и как назову малыша⁉️ а коллега после съемок посоветовала хорошего акушера👌Поэтому я не вижу больше смысла скрывать и решила сделать сенсационное заявление🤤 – я не беременна, Я ТОЛСТАЯ!!! 🐮😅😂Новогодние #праздники, тазик оливье и мамины голубцы – вот причина ваших подозрений🤗Обещаю, что скоро вернусь в привычные размеры и возможно даже решусь продемонстрировать свои формы в откровенной фото сессии😎😎😎😎 #УПС #жирубой #порахудеть

Публикация от Оля Цибульская (@cybulskaya)

Джерело.

You cannot copy content of this page