fbpx
Життя

Я прийшла до неї до хати і вчинила так як колись вчинила його колишня дружина. Хоча чоловіка я люблю, але користуватися використаним товаром більше не хочу я спакувала йому речі і відправила до цієї жінки.

Хочу дати одну пораду ніколи не тримати чоловіків біля себе, якщо він один раз зрадив тобі. У мене великий досвід у відносинах з чоловіками.

Розкажу вам свою історію. Колись за молодості закохалася у чоловіка, який на 10 років був старший від мене, та ще й одружений. У нього була восьмирічна дочка.

Хоч як не хотіла бути розлучницею але покинути його не змогла, адже кохала дуже сильно та і він мене. Багато раз ішов з дому, але повертався знову бо також любив свою дочку.

Наш роман тривав близько трьох років і все-таки найшлись якісь, як то кажуть доброзичливі люди, які донесли його дружині про мене.

І ось я молода студентка жила в гуртожитку, сиджу в своїй кімнаті заходить до мене жінка, шикарно одягнена я зразу зрозуміла в чому справа.

Голос затремтів, з перестрашеним лицем, а вона каже не бійся чіпати тебе я не буду, я от вже три роки підозрювала що хтось є у мого чоловіка. але хто ніяк не могла дізнатися, так от тепер знайшла хто.

Можеш забирати його собі я використаним товаром не буду користуватися. Ми з дочкою зможемо і без нього. І пішла.

Читайте також: Говорить що зараз їй ніде жити. Артем звісно сказав що вона може залишитися у нас але на деякий час, тому що вона ще молода може працювати, і також орендувати квартиру

На другий день дотримала слова, коханий забрав мене на орендовану квартиру, звісно бізнес вона від нього відібрала та ще й аліменти заставила його платити, але це нічого я ж не кохала його за гроші.

Влаштувався простим робочим тяжко працював і все-таки вибився в начальники. У нас появилось двоє діток. Та останніх два роки я бачу, що чоловік часто почав їздити у відрядження і стосунки наші стали холодними.

Я почала підозрювати що в нього появилась інша жінка. Незадовго дізналася що це справді так і виявилося що це наша спільна знайома, яку ми знаємо багато років.

Я прийшла до неї до хати і вчинила так як колись вчинила його колишня дружина. Хоча чоловіка я люблю, але користуватися використаним товаром більше не хочу я спакувала йому речі і відправила до цієї жінки.

Мені 45 років і надіюся що в мене ще появиться кохання і я буду в нього одна.

Тому я із тих жінок, що якщо розлучниця розлучила то хай забирає.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page