fbpx

“Я спробував його один раз”: Дорофєєва та Позитив розсекретили, які особливі подарунки дарують один-одному

Надя Дорофєєва та Позитив похвалилися, як святкували свої дні нaрoджeння.

Учасники гурту “Время и Стекло” Позитив та Надя Дорофєєва розповіли, як святкують свої дні нaрoджeння та що дарують одне одному.

Виконавці зауважили, що майже весь час працюють на свої свята, тому дуже рідко святкують. Так Надя Дорофєєва розповіла, як нещодавно все-таки відзначила своє 28-річчя.

” У мене був день народження 21 квітня, але в нас з’явилася робота. Я дуже засмутилася, бо дуже хотіла відсвяткувати. Тому що в мене не було дня нaрoджeння, здається, років 5-7. Я реально не святкувала, тільки на сцені. І от я зібрала друзів у ресторані, це було о другій годині дня. Ми посиділи і розбіглись.

А увечері у нас був корпоратив, як я вважала. Я приїжджаю на цей корпоратив, вся моя команда, балет, райдер стоїть – все як треба. Але коли ми виходили на сцену всі мої друзі організували мені сюрприз”, – пригадала співачка.

Також артисти зізналися, що іноді отримують подарунки із “особливих магазинів”.

“У  колектива “Время и Стекло” є традиція. Ми збираємось грошима і даруємо кожному щось дуже потрібне. А у Позитива зазвичай такі подарунки, про які ми не можемо говорити вголос, тому що вони з підколами, приколами. Вони веселі і смішні”, – зауважила Дорофєєва.

За словами Позитива, йому подарували подарунок із сeкc-шoпy.

“Минулого року мені подарували дійсно подарунок із сeкc-шoпy, який виявився дуже цікавим. Я спробував його один раз”, – зізнався виконавець.

Але додав, що вони домовляються про подарунки і дарують щось дійсно необхідне.

Читайте також: Ірина Федишин похвалилася сімейним відпочинком в Італії (фото)

“Ми вже домовляємося і замовляємо щось. Наприклад, я зараз купив машину собі нову, тому я замовив, щоб вони мені подарували матрац в машину”, – додав артист.

Джерело.

You cannot copy content of this page