“Я вам нічого не винна, ви розлучилися – ця дитина тепер нам чужа!”- зсказала свекруха колишній невісткі

Від Вікторії пішов чоловік до іншої жінки, коли дочкі було 3 рочки. Через образу вона категорично заборонила Ігорю і його батькам бачитися і спілкуватися з дитиною. Хоча, коли вони жили разом, він був досить турботливим батьком, і його батьки любили дівчинку.

Друзі вмовляли Віку не бути егоїсткою, одуматися і не вести себе так. Але вона вперто стояла на своєму, заявляючи, що вона сама з усім впорається. Вирішила, що так помститься йому за зраду. Згодом, коли їй знадобилися гроші, згадала про забезпеченого колишнього чоловіка і вирішила напружити його сімейство. Джерело

цитую:

– “Стало важко, з роботи скоротили, і я не знаю, як сама зможу все витягнути. Доньці вже 7 років, в цьому році піде в школу. З кожним роком грошей потрібно все більше і більше, а аліментів в 2 000 ні на що не вистачає. У Ігоря з фінансами все добре. Тому я вирішила подзвонити колишній свекрухі і нагадати, що у них є внучка.

Але вона сприйняла це в штики: – Ми не бачили цієї дівчинки багато років, через твоє ж бажання. Наша сім’я її зовсім не знає, вона нам чужа, чому тепер ми повинні допомагати? Не розумію, могла б і трохи допомогти, адже вона їх внучка!”

Читайте також: – Люди, рятуйте її! Я хочу, щоб вона жила! Вона – моя наречена. Біля нього зупинилося кілька машин, але рятувати Марію було вже запізно

Всі говорять, типу, чого вона чекала? Розлучалася вона з чоловіком, а не дочка з батьком. Якби поводилася по-людськи, то у дитини був би і батько, і бабуся з дідусем. Ну, а якщо горда, будь гордою до кінця, а не так: тут «я горда», а тут «дайте грошей». Сама загнала себе в кут, що посієш, те й пожнеш … А тепер нічого не залишається, тільки лікті кусати.

Але з іншого боку, хто не помиляється, адже бабуся з дідусем повинні бути мудрішими, ніж молодь. А виходить, що вони такі ж недалекі, раз так запросто викреслюють зі свого життя внучку. Хіба ні?