“Я вам що, пoвiя?!” Кіркоров влип у гyчний скaндaл з фанаткою у США (відео)

Філіп Кіркоров, потрапив у публічний скандал у США.

У мережі з’явилося відео, зняте, судячи з усього, ображеною фанаткою, яка переслідує артиста вулицями Майамі, вимагаючи вибачень.

“Вибачтеся переді мною, королю естради, за ваші грyбі слова! Якщо ви живете в Росії, то можете грyбіянити людям? Безсовісна людина, хто вам дає право називати мене пoвiєю російської?” – гнівно заявила жінка на ролику.

Що ж стосується співака, судячи з усього, Кіркоров вирішив ігнорувати жінку. На відео артист походжає по вулицях і бутіках, ніяк не реагуючи на обурення шанувальниці.

Пізніше, як повідомляє “5 Канал”, Кіркоров назвав автора відео “хвoрою людиною” і розповів журналістам свою версію того, що сталося.

“Господи, скільки ненормальних за мною ганяється. Що тепер, я повинен коментувати кожне відео? Ну, пристають до мене щодня, скільки людей на вулиці. Я на відпочинку перебуваю. Ну, пристала, щось хоче. Що я буду на неї реагувати?!” – заявив співак.

Читайте також: Аліна Гросу згадала про досягнення і показала весільні фото

Як видно на відео, вибачень жінка від артиста так і не дочекалася.

“А чого він за своєю старою звичкою в мoрду їй не дав, як він любить? Ах да, це ж Штати. Тут його разом визначать на нaри, бо тут він не попкумір, а звичайний турист”, – зазначили глядачі відео в YouTube.

Джерело.