“Я вдень гризла граніт науки, а ночами патлами трусила в нічних клубах”: Що спонукало Андрія Шимко, стати тpaвecті-дiвoю Монро (фото)

Вона одна з найепатажніших телеведучих України. Всім добре відомо, що ця жінка раніше була невпевненим закомплексованим чоловіком. В Україні Монро стала першою артисткою, яка відкрито заявила про себе, як про тpaнcгендepного представника вітчизняного шоу-бізнесу.

Не багатьом жінками дана та жіноча енергія, яку випромінює Монро. Такого шарму варто повчитися. Вона стала живим прикладом того, як можна бути жінкою в країні, де навіть жінки від народження доволі часто стають схожими на чоловіків.

«Проблема в тому, що всі хочуть бути мною» – з усмішкою говорить телеведуча.

Сьогодні Монро, не лише успішна телеведуча, вона зірка світських вечірок й раутів, а також її часто запрошують як експерта на різноманітні шоу. Напевно, неможна уявити український шоу-біз без неї. Та чи просто було зважитись на такий крок і в одну мить змінити все своє життя.

“Кожен раз, відновлюючи в пам’яті всі деталі цього чудо-перевтілення, я дивуюся, як у мене, закомплексованого підлітка, вистачило сміливості вийти на сцену перед вельми специфічною публікою, в досить специфічному клубі й в досить специфічному образі!”

Монро зізнається, що тоді це був виклик для неї. Не публіці, не суспільству, вона просто взяла і пеpeламала себе. Ще тоді у далеких 90-тих, тpaвесті-діва Монро була відомою як Андрій Шимко. І стpaх про те, що її побачать і впізнають рідні, засміють одногрупники й не зрозуміють викладачі, стримував від самої себе.

Читайте також: «Залишилась без дітей та чоловіка»: Невідомі факти з життя зірки «DIZEL Шоу» Марини Поплавської

“Саме тоді я вперше з’явилася на українському TV. Пам’ятаю так переживала і боялася, що рідні, одногрупники, викладачі дізнаються, що одягнула чорну перуку. Я ж вдень гризла граніт науки в університеті, а ночами патлами трусила в нічних клубах. Подвійне життя в дії.”

Та якщо б тоді хтось сказав їй, що через 20 років вона стане відомою медіа персоною — розсміялася б і не повірила б відразу.

Джерело.