fbpx

Я взялася за розум в 20, а в 30 про це пошкодувала

У фільмі «З 13 в 30» персонаж Дженніфер Гарнер, Дженна, жадає вирости, щоб працювати на свій улюблений журнал «Poise» і бути «тридцятирічною, кокетливою і процвітаючою».

Ця цитата є витягом зі сторінок вигаданого журналу, відображеного поруч з прекрасною моделлю, яка уособлювала успіх і щастя, до якого так прагне Дженна.

У мене багато спільного з Дженной Рінк. У неї приголомшливий смак в музиці, величезне натхнення і мої грyди теж повністю заповнює сукня.  Однак, найбільше я пов’язую себе з нею тому, що вона виявилася в ситуації, коли досягла багато чого, але зрозуміла, що разом з цим втратила багато часу і дорогих людей.

Вона мріє про те, щоб все виправити, і я теж.

Так само, як Дженна перетворилася з 13-річною в 30-річну, мені теж іноді здається, що я втратила свій другий десяток і хотіла б його повернути. Можете записати все це в список «розбитих надій і жалю», але не в поганому сенсі, а скоріше як щось «протверезне»; таке, коли можна оцінити щось тільки після того, як ти це втратиш, а повернути назад вже не зможеш.

Було багато днів, коли я поглядала в дзеркало і не розуміла, як я до цього прийшла. До «цього» – в плані можливості оцінити себе в 30 з гаком років (кoшмар!), До того ж до почуття, що я не досягла всього, що хотіла до цього віку. (Коли старі люди кажуть клішовані фрази про те, що «не встигнеш оком моргнути, як тобі вже за 30» – вони нiфіга не жартують).

Я почала зустрічатися зі своїм колишнім чоловіком майже в 22 роки. Любов – це справжній ураган, чи не так? Вражаюча, як ейфорія може затуманити розум і змусити розумну людину здійснювати такі вчинки, які б вони ні за що не зробили.

У нас з колишнім все закрутилося швидко. Протягом двох тижнів, ми твердили «Я кохаю тебе». А через місяць я переїхала до нього, будучи всього в годині їзди від родичів і друзів.

Мені було 22, йому 23. Ми постійно щось обговорювали, і це було те, до чого нам не було справи, явно не в такому віці.

Я переконувала себе, що так все і повинно бути, хоча мені постійно доводилося глушити голос в голові, що твердив зворотне.

Коли мені виповнилося 25, у мене сталася квартальна криза. На той момент ми з колишнім були заручені. Були часом і червоні прапори, і каміння на дорогах, але все владналося в наші звичайні відносини і рутини (звертаю вашу увагу: владналося).
У мене була робота, яка мені подобалася, я заробляла хороші гроші, і, не дивлячись ні на що, я була щаслива (або ж мені так здавалося).

Мої друзі були на піку свого віку, ходячи по вечірках і відриваючись поповній, а я сиділа вдома поруч з ним, як стара заміжня жінка. Перед своїм днем ​​народження, я стала частіше вибиратися з дому і замислюватися про наші стосунки (і про те, що мені стукне 25). Чи дійсно я хочу весілля?

Я не була впевнена, але швидко вирішила цю проблем, завагітнівши (відсвяткувавши свій день народження, до речі), так що подорослішала – по-справжньому подорослішала – раніше, ніж я на те розраховувала або до чого готувалася.

Мій син (якому через кілька тижнів буде 10 років) – це найкраще, що зі мною відбувалося за все життя. Всі сопливі фразочки, які говорять люди, на мільйон відсотків правда. Просто це неможливо оцінити, поки сам не станеш батьком. Пройшли роки, і ми з чоловіком розлучилися. А я зрозуміла безліч помилок, які ми зробили як окремо, так і разом.

Так що ж сталося з моїм другим десятком, або, точніше сказати, моєю юністю? Я подорослішала важким способом. Іноді, як і з Дженной, мені здається, що я пішла святкувати свої 20 років, а потім прокинулася 30-річною.

Вся правда в тому, що я просто не цінувала свою юність, що іронічно чути від людини, які так сильно турбувалися про свій вік. Я була ненавмисно безтурботною в той період часу, коли відбуваються важливі події, особистий розвиток в житті, вони визначають тебе як особистість, якою ти станеш.

Однак я вірю в те, що всі мої помилки були насправді даром.

Я стала добрішою, тому що знаю, як воно бути поруч зі злою людиною. Я поважаю всіх людей. Я намагаюся поставити себе на місце іншого, перш ніж говорити або судити про когось, тому що я знаю, якого це, коли тебе судять ті, хто не знає твоєї історії.

Тепер я вибірково підходжу до питання, з ким мені спілкуватися, як в дружньому, так і в романтичному плані. В результаті, я оточена чудовими, позитивними людьми, які збагачують моє життя і роблять мене краще.

Мої помилки дали мені можливість зробити крок назад, оцінити себе і зрозуміти, в якій області я помилилася і можу вирости. Я продовжую працювати над собою щодня, щоб стати якомога більш кращою людиною, і я навчилася, що означає дійсно любити і цінувати, хто я така і ким я стала.

Якби я могла дати поради тим, кому зараз за 20, я б сказав ось що:

1. Не звертайте уваги, що думають про вас інші. Ви можете розглянути їх думку, але завжди пам’ятайте, що всім не догодиш. Так що сфокусуйтеся, в першу чергу, на СЕБІ.

2. Тільки вам доведеться жити з тими рішеннями, які ви приймаєте, так що вибирайте з розумом.

3. Коли щось здається важким, не здавайтеся просто тому, що доведеться спробувати. Зусилля – це те, що робить мету такою довгоочікуваною.

4. Ви напевно зробите багато помилок. І це нормально, це якраз той вік, щоб їх здійснювати. До того ж, ви здивуєтеся, скільки корисного можна дізнатися з невдалого досвіду.

5. Навіть не думайте про те, щоб одружитися, якщо ви не зустрічалися хоча б рік. Обов’язково спілкуйтеся, щоб пізнати один одного краще.

6. Озирніться навколо і цінуйте те, що вас зараз оточує: ваше життя, сім’я, друзі і особливо – ваша молодість.

Іноді я хочу, щоб все було інакше … Я навіть уявляю, як все могло б вийти, якби я прийняла абсолютно інші рішення в свої 20 років.

Але я зрозуміла, що все, що відбувається не випадково, і я стала сильною жінкою завдяки цьому досвіду. Не буду прикидатися, що мені нема про що шкодувати, але я б нізащо не віддала ті роки, які мене навчили, адже ці уроки безцінні.

Хоч це і звучить як чергове кліше, але тільки час, досвід і непередбачливість можуть дати ту гірку, але приємну радість від усвідомлення свого дорослішання.

Я нічого не втратила. Я тільки придбала, і все тому, що я дізналася, хто я і на що здатна.

Читайте також: Притча для тих, кому важко пробачати

Джерело.

You cannot copy content of this page