fbpx

Як номер вашої машини впливає на долю: дізнайтеся за формулою

Будь-який транспортний засіб має свій унікальний реєстраційний номер. По суті, це комбінація букв і цифр, яка підпорядковується законам нумерології, і певним чином, впливає на життя людини.

За допомогою цієї науки власник транспорту може дізнатися, чи приносить автономер йому удачу. Нумерологія дозволяє дізнатися число долі і направити життя в потрібне русло. Фахівці стверджують, що енергетика людини і його речей тісно взаємопов’язані, саме тому, до своєї машини потрібно ставитися дбайливо, з любов’ю.

Проводити розрахунки з автомобільним номером абсолютно не складно, для цього вам знадобиться скласти всі цифри, до отримання однозначного числа, наприклад 219: 2 + 1 + 9 = 12; 1 + 2 = 3. Після того, як ви провели нехитрі математичні oперaції, подивіться відповідь у нашій розшифровці.

Значення числа 1. Покровитель такої машини – Сонце. Його енергія додасть вам бадьорості, сили, і дозволить домогтися лідерських позицій. Будьте обережні, можливе посилення aгрeсії за кермом, постарайтеся не нервувати і зберігати спокій.

Значення числа 2. Такому автомобілю протегує Місяць. Ідеально підходить для довгих для сімейних поїздок, ймовірність попадання в ДTП вкрай низька. Власнику такого транспортного засобу важливо тренувати силу волі і вміння приймати самостійні рішення.

Значення числа 3. Машина знаходиться під знаком Юпітера. Вона допоможе своєму власникові налагодити фінансові питання і отримувати регулярні доходи. Порада: ставте собі конкретну мету, не дозволяйте гордині брати верх.

Значення числа 4. Покровитель – Уран. Допоможе стати своєму господареві більш зібраним і дисциплінованим. Успішними будуть організації переїздів, перевезення різноманітних вантажів. Настійно рекомендуємо не піддаватися спокусі займатися протизаконними діями на такій машині.

Значення числа 5. Зоряний покровітель- Меркурій. У всі часи він сприяв чудовій торгівлі. Можете бути впевнені, що і в даному випадку Меркурій допоможе вирішувати ділові питання. Порада: дотримуйтесь балансу між роботою та особистим життям.

Значення числа 6. Вплив на автомобіль надає Венера. Одне з кращих чисел для жіночої машини, так як воно допоможе зберегти кохання. Побачення в такому автомобілі пройдуть на ура. Також число 6 в номерному знаку здорово підійде для «будинку на колесах», атмосфера буде сприяти для щасливого життя.

Значення числа 7. Заступником такій машині є Нептун. Такий автомобіль покликаний надавати допомогу як своєму власникові, так і оточуючим. Будьте обережними: в такому транспортному засобі тягне поговорити. Не втрачайте пильність, і будьте уважні.

Читайте також: Цікавий тест по одній картинці, який розкриє ваш характер

Значення числа 8. Машина знаходиться під впливом Сатурна. Автомобіль для справжніх трудоголіків. Допоможе своєму господареві стати сильнішим і впевненим. Відмінно підійде для поїздок з дітьми. Порада для вас: не дозволяйте іншим себе експлуатувати, наприклад, регулярно і абсолютно безкоштовно підвозити навколишніх по їхніх справах. Умійте говорити «ні».

Значення числа 9. Покровитель автомобіля – войовничий Марс. Транспорт з таким номером відмінно підійде для працівників силових структур та сфери юриспруденції. Допоможе дотримуватися порядок і дисципліну. Власникам рекомендуємо частіше активізувати своє почуття гумору, і налаштовуватися на позитив.

Джерело.

You cannot copy content of this page