Як оприділити свій ДАР чи ТАЛАНТ за датою народження. Розрахуйте своє число і дізнайтеся, яким даром ВИ наділені

Як оприділити свій ДАР по даті народження.Джерело:

Ми ВСІ унікальні, причому не тільки в плані характеру. У кожного з нас є особливий дар, про який, можливо, ви навіть не здогадуєтесь. Багато людей проживають життя, думаючи, що вони рядові, хоча це не так.

Як розрахувати своє число долі

Візьміть свою дату народження і просто складіть всі цифри. Наприклад, ви народилися 09.11.1998. У цьому випадку ваше число буде дорівнювати 9 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 8 = 38. Якщо у вас вийшло число більше дев’ятки, то складіть цифри ще раз: 3 + 8 = 11. І ще раз: 1 + 1 = 2.

Читайте також:Сильний не той, хто не плаче. Сильний той, хто сміється крізь сльози. 6 привичок сильних духом людей

Таким чином, персональне число з прикладу дорівнює двом. Тепер вам необхідно лише знайти своє число і подивитися, що воно означає.

Значення числа долі: ваш дар

Одиниця – найчастіше випадає людям, дар яких проявляється в управлінні іншими людьми. Ви могли б стати чудовими ораторами, начальниками, вчителями, наставниками. Вам домогтися поваги оточуючих куди простіше, ніж кому-небудь іншому. Ваш дар – це красномовність, здатність до переконання.

Двійка – якщо ваше число таке, то ваш дар – це логіка. Ви можете виплутуватися з важких ситуацій значно швидше, ніж будь-хто інший. Секрет полягає в тому, що ви можете чудово виявляти причинно-наслідкові зв’язки, не втрачаючи при цьому концентрації.

Трійка – число три – це показник того, що ви універсальні. Ви можете стати, як відомим політиком, так і вченим, художником, музикантом. Можливо, ви будете не найкращими у своїй справі, але ваша багатогранність допоможе вам прославитися. Не бійтеся експериментувати і робити все в своєму житті так, як хочеться саме вам.

Четвірка. Число чотири – це покровитель великих математиків. Точні науки є вашою сильною стороною. Крім цього, ви можете стати видатними програмістами, лікарями, фармацевтами. Ваш дар – це робота з числами в будь-який їх іпостасі.

П’ятірка. Народжені під цим числом можуть бути відмінними психологами. Ваш дар полягає у взаєморозумінні з іншими людьми, високій швидкості налагодження контактів. Ви може подружитися з ким завгодно. З вас міг бути вийти відмінний лікар, учитель. Ваш талант – це спілкування і енергетичний зв’язок із співрозмовником.

Шістка. Якщо вам випала шістка, то ваш талант, швидше за все, полягає у вивченні іноземних мов. Вами повинна рухати приcтрacть до пізнання світу, щоб ви могли відчути свою внутрішню силу. Більшість великих мореплавців, мандрівників було народжене під цією цифрою.

Сімка є покровителем високодуховних особистостей. Ваш талант – це вміння вчасно сказати собі «стоп» або, навпаки, «повний вперед». Ви можете завжди опинятися в самому потрібному моменті часу і в самому відповідному місці. Ви швидко справляєтеся зі страхами, невпевненістю, дeпрeciями та іншими нeдугaми.

Вісімка. Ваш дар – це відсутність моральної втоми.Це дуже цілеспрямовані особистості. Можливо, ви про це не здогадувалися, але у вас є величезний пoтeнцiал, який дозволяє робити те, що іншим не під силу – продовжувати рух вперед, коли всі здалися і приготувалися до поразки. Ви народжені для спорту, бізнесу.

Дев’ятка. Це число є зворотним шістці. Ваш талант – це створення сприятливих умов для становлення життя ваших дітей. Батько з вас може вийти чудовий. Ваша сила – в єднанні з сім’єю, з друзями. Також ви можете легко стати хорошим лідером.