Сильний не той, хто не плаче. Сильний той, хто сміється крізь сльози. 6 привичок сильних духом людей

6 якостей  сильних духом людей. Що ж такого ВОНИ роблять і вміють?За матеріалами:Сьогодні

Експерти визначили шість якостей психологічно сильних людей, які стресостійкі і завжди однаково спокійно сприймають всі перипетії долі. Ось які саме якості потрібно в собі розвивати:

1. Не скаржаться

Ніколи, нікому і ні на що. Розуміючи, що будь-які зміни на краще і нічого не відбувається даремно, вони просто по-філософськи сприймають все, що з ними відбувається. І вважають жалість до себе (і інших) марним і навіть шкідливим почуттям, яке робить людину слабкою і залежною.

Читайте також:Картопляні зрази з грибами. Економні та дужеее смачні, мій чоловік просить приготувати їх знову і знову

2. Не зациклюються на проблемах

Для них немає проблем, а є завдання, які потрібно вирішити. Адже вірно: якщо проблема є і ти можеш її вирішити – навіщо про це хвилюватися? А якщо розв’язати цю проблему не можеш – тим більше, навіщо тоді про неї думати?

3. Беруть на себе всю відповідальність за своє життя

Вони ніколи нікого не звинувачують у своїх проблемах, розуміючи, що їх життя і все, що в ньому відбувається – це їх особиста відповідальність. І роблять все, щоб контролювати своє життя і керувати ним, а не спостерігають пасивно, що в  житті з ними “трапляється”.

4. “Танцюють під дощем”

Не всі люди оптимісти, але морально сильні люди завжди вміють у всьому знайти конструктив або позитив. Якщо навіть на вулиці дощ – вони не будуть нити і скиглити. Вони знають, що потім буде веселка. Метафорично це можна виразити так: навіщо сумувати під дощем, якщо можна взяти і станцювати?

5. Розвиваються

Людина може або розвиватися, або деградувати. Третього не дано. І ментально сильні люди знають це, тому постійно працюють над собою, розвиваються, набувають корисні звички, позбавляються від шкідливих. Самовдосконалення – один з їхніх життєвих кредо.

6. Уміють говорити “ні”

Вони не хочуть всім сподобатися, знають свої особистісні кордони і вміють їх відстоювати. Вони поважають себе, свій час, свою роботу і інших людей і не дозволять іншим керувати їх часом, думкою і т.д. Вони спокійно відмовлять у проханні, якщо це не відповідає їх можливостям або порушує особисті плани. Вони з радістю прийдуть на допомогу, але не нашкодивши собі.