Як перевтілилися пари, які взяли участь в шоу «Зважені та щасливі-7» і хто з них став переможцем (фото)

У четвер, 28 грудня, вся країна припала до екранів телевізорів, щоб дізнатися, нарешті, як перевтілилися пари, які взяли участь в шоу «Зважені та щасливі-7» і хто з них став переможцем.

Можна з упевненістю сказати, що прекрасна половина пари-переможниці шoкyвала всіх, з’явившись на сцені в яскравому міні-cукні. Пише vchaspik.ua

«Зважені та щасливі» це українська версія популярного американського шоу «The Biggest Lоser». Ось уже сьомий рік поспіль його транслює телеканал СТБ. І це шоу стало одним з улюблених для українців.

Протягом 17 тижнів учасники шоу вели запеклу боротьбу із зайвою вагою і з власними страхами. Їм довелося подолати лінь, відчай, нерозуміння.

Читайте також:Весілля в етно-стилі: Руслана провела репетицію власного весілля (фото)

За допомогою психологів проекту пари змогли переглянути і зміцнити свої відносини. Тренерами учасників були Марина Боржемская-Узєлкова і її чоловік В’ячеслав Узелков.

Отже, шоу добігло кінця, фінал відбувся, нагороди вручені самим наполегливим. Хто ж з пар здобув перемогу

Тріумфаторами стала команда «Блакитні» – Наталія Токарєва і Олексій Добрянський. Молодим людям пощастило скинути 123 кг на пару (50,62%).

До проекту Олексій важив 108 кг, зараз – 55 кг (мінус 53 кг). Наталя прийшла на проект з вагою 135 кг, зараз вона важить 65 кг (мінус 70 кг). Команда-переможниця заслужено отримала головний приз – 400 тисяч гривень.

Переможцями домашнього схуднення виявилася команда «Зелені» Лідія і Олександр Бойко, які покинули табір після 9 тижнів перебування на проекті. Незважаючи на «виліт», вони не опустили руки і заслужено отримали свій приз.

Лідію ми вперше побачили з вагою 110 кг, їй вдалося позбутися від 48 зайвих кг. Олександр прийшов на проект з вагою 137 кг, він скинув 66 кг. Їх загальний «переможний» підсумок – 114 кг (46.15%).

Відгримів Зважені та щасливі 2017 фінал, мрія схуднути стала реальністю ще для десятка осіб. Вже наступної осені телеглядачі зустрінуться з новими учасниками проекту. Шоу триває.