fbpx

“Як пpидypoчнa, взяла з собою валізу повну шмаття”: Машa Єфросиніна похвалилася шикарними італійськими канікулами (фото)

Днями чоловік телеведучої та актриси Маші Єфросиніної Тимур Хромаєв відсвяткував свій день народження.

Пара вирішила продовжити святкування, тож цими вихідними шанувальники мали нагоду побачити яскравий вікенд закоханих.

Читайте також: Добряче схудла: Зірка дитячого “Євробачення” похизувалася фігурою після пoлoгів (фото)

Так, Маша і Тимур вирушили у Італію.

“Як пpидypочна, взяла з собою валізу повну шмаття! На два з половиною дня взяла, ага. Все ж думаю, день народження у чоловіка – сукні буду міняти кожен день, вії фарбувати, укладання сама залупашу! Три пари туфель взяла Марійка, три! Так Так Так! Так ось прям все і сталося! Чорні брючата, курточка і хвостик – всі дні. На жалюгідні спроби бомбанути мейк і кучері, Тимур сказав: “Якщо це для мене, то краще не треба”. І чомусь відчувається в цьому щастя”, – весело прокоментувала відпочинок зірка.

Как придурочная взяла с собой чемодан полный шмотья! На два с половиной дня взяла, ага) Всё ж думаю, день рождения у мужа – платья буду менять каждый день, ресницы красить, укладку сама залупашу! Три пары туфель взяла Марийка, три! Да-да-да! Так вот прям все и случилось! Чёрные брючата, курточка и хвостик- все дни! На жалкие попытки бомбануть мэйк и кудри, Тимур сказал: "если это для меня, то лучше не надо" 😂 И почему -то чувствуется в этом счастье) #всёсильноотдохнуло #времяостановись Скажите, ну кому из вас удаётся на отдыхе с утра до вечера быть на марафете? #срочныйопрос

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Под небом ☁️

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Хмельными глазами мужа…

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

So, let's celebrate 🍷

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Джерело.

You cannot copy content of this page