fbpx

“Як сестри”: Аліна Гросу показала свою мама-красуню (фото)

Аліна Гросу, яка засмутила батьків eрoтичною фотосесією для російського чоловічого глянцю, показала свою маму. Сімейний знімок вона опублікувала в своєму Instagram-акаунті.

“Сьогодні у моєї дорогої матусі день народження. У людини, яка “локомотив” у нашій родині. Вона втілення енергії, доброти, сили волі, жіночності та любові. Вона справжня берегиня сімейного вогнища. Тричі чудова мама. Найтурботливіша дружина. І просто світова жінка”, – підписала Гросу їхній спільний знімок додавши безліч побажань найріднішій людині.

Читайте також: “Батьки зі мною не розмовляють”: 22-річна Аліна Гросу знялась у вiдвертій фотосесії для Maxim

Шанувальники артистки приєдналися до поздоровлень, а також зазначили, що вона дуже схожа на свою маму.

“Як сестрички і дуже схожі”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо, останнім часом Аліна Гросу живе і працює в Москві. Нещодавно артистка погодилася стати обличчям чоловічого глянцю, чим засмутила батьків. Уже два тижні сім’я не спілкується з дочкою.

Сегодня у моей любимой мамочки день рождения❤️ у человека, который «локомотив» в нашей семье. Она воплощение энергии, доброты, силы воли, женственности и любви. Она настоящая хранительница семейного очага. Трижды восхитительная мама. Самая заботливая жена. И просто мировая женщина))) я благодарна ей за каждое мгновение моей жизни, за все бессонные ночи, которые она выстрадала вместе со мной, за воспитание, за поддержку, за строгость, за справедливость, за веру, за то что она привила мне любовь к работе, за бесконечную заботливость и конечно же за то, что подарила мне братьев. Спасибо тебе, мама, что ты у нас есть. Пусть ты всегда будешь самой счастливой, сильной, вдохновленной, влюблённой, жизнерадостной и здоровой. Пусть твоя молодость никогда не заканчивается и все что ты делаешь, что происходит вокруг тебя, приносит тебе только удовольствие, приятные эмоции и бесконечные победы 🙏🏼💪🏼 P.s. Невероятно люблю❤️❤️❤️

Публикация от ALINA GROSU (@alina_grosu)

Джерело.

You cannot copy content of this page