Як скласти іспит на вірність: як чоловіки перевіряють жінок

У чоловікові досить загадкових і таємних сторін так само, як і в жінці.

Наївних чоловіків не буває
Думки в його голові, можливо, не привели б жінку в захват, якби вона їх могла читати. Якщо два партнери люблять один одного, з цього найчастіше слідує, що вони повинні вступити в шлюб. Швидше за все, чоловік почне перевіряти свою обраницю тоді, коли через кілька місяців спілкування та допустить думку про те, що непогано було б надіти білу псукню і піти під вінець.

Здавалося б, навіщо напружуватися і визначати, наскільки ти дорогий для своєї пасії? Але слід вас розчарувати, так як дані маніпуляції допоможуть не тільки оцінити справжні ваші почуття, а й визначити комфорт вашого спільного перебування. Досить часто, живучи в «цивільному шлюбі», жінка розслабляється і стає впевненою в тому, що на ній одружуються.

Але цього може і не статися до тих пір, поки ви не здасте своєрідний іспит, який підготував вам чоловік. Вашій увазі представлені сім найбільш поширених випробувань, через які вам швидше за все доведеться пройти.

Спосіб перший, дуже важливий
Чоловіка досить сильно хвилює питання про те, наскільки його обраниця вірна йому. Тому ви обов’язково піддастеся серйозній перевірці на вірність. А як же любов і довіра між партнерами? Це не зіграє роль для чоловіка, так як його рішення одружитися на вас повинно бути укріплене його впевненістю в правильному виборі.

Як буде відбуватися цей тест?

Одним з явних способів стане знайомство з друзями, після якого очікуйте того, що до вас залицятиметься найголовніший плейбой з його кола спілкування. Але небезпечніше всього є прихована перевірка. Вам може бути призначена зустріч де-небудь в кафе, на яку чоловік може запізнитися, а то і зовсім не прийти.

В цей час до вашого столика може підсісти милий «очаровашка» з пропозицією продовжити знайомство в іншому місці і в інший час. Якщо ви погодитеся і обміняєтеся з новим знайомим телефонами, то довіра вашого обранця буде втрачена назавжди. Інтернет так само є відмінним помічником для чоловіка. Пропозиції з соціальних мереж привабливі, красиво оформлені і на вашу думку можуть бути незначущими. Однак підсумок таких спілкувань так само плачевний.

Спосіб другий, подібний
Вашого обранця раптом стали хвилювати ваші минулі зустрічі з іншими чоловіками? Він раптово почав докладно розпитувати вас про ваші попередні стосунки? Чи справді це є доказом його кохання до вас і ревного ставлення до вашого минулого?

Можливо, але це так само одна з перевірок, яку ви повинні пройти. Тому пам’ятайте, що ви повинні обережно підбирати слова, оповідаючи про минулі захоплення. Чоловік може припустити, що раніше ви були занадто доступні, а його жінка повинна бути уособленням чистоти і неприступності. Якщо раніше ви дійсно користувалися успіхом у сильної статі, то нинішньому обранцю зовсім не обов’язково про це знати.

Чоловікам властиво постійно проводити паралель між собою і вашими колишніми залицяльниками, а з цього випливають невмотивовані спалахи гніву і агресія.

Це вам зовсім не потрібно. Тому найкраще буде минулі захоплення згадувати поверхнево, на перше місце ставлячи надійність і неповторність вашого коханого, цим ви тільки зміцните його чоловіче его.

Спосіб третій, поєднаний
Піддаючи свою передбачувану обраницю всіляким перевіркам, чоловік сам того не очікуючи стає істеричний і напружений. Віддушиною для нього в цьому випадку стає ceкс. Ніхто не сперечатиметься з твердженням, що ceксyaльна і розкріпачена жінка є ідеалом для більшості чоловіків.

Чого варті італійки, які мають гучний голос і здатні закотити грандіозний скандал як на людях, так і наодинці. Можливо, сама думка про бурхливе примирення, штовхає чоловіка на необдумані вчинки.

Він обов’язково постарається зробити так, щоб ви були незадоволені його поведінкою. Подарунок, який піднесений на свято, може виявитися зовсім не таким, який ви очікували. У вас на очах може статися флірт з однією з ваших кращих подруг. Ви можете його прочекати в кафе занадто довго.

Чоловік з нетерпінням чекатиме після цих витівок вашої бурхливої ​​реакції.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Всі ці дії спрямовані вашим обранцем ще й не те, щоб перевірити, наскільки ви скандальні, і на те, щоб побачити, яке покарання ви для нього можете придумати. Тому сміливо використовуйте свою основну зброю – ceкс. Постарайтеся повестися мудро і не намагайтеся відмовити йому, якщо навіть ви затаїли образу на подаровані парфуми, а не очікуване золоте кольє. Грандіозний скандал однозначно повинен закінчиться бурхливим примиренням в ліжку. Цей ваш вчинок додасть вам плюсиков і буде гідно оцінений вашим обранцем.

Спосіб четвертий, фінансовий
Якщо чоловік тримає руку на пульсі і контролює ваші фінансові витрати, це ще не доводить його жадібність. Можливо, йому не до душі марні і даремні витрати. Якщо у вас в руках опиниться його банківська карта і буде запропоновано нею скористатися, підійдіть до цього з розумноuj боку. Це так само може стати одним з випробувань на міцність ваших взаємин.

Чоловік швидше за все захоче зрозуміти, чи є ви раціонально. господинею, чи зумієте розумно розпорядитися фінансами, купите продукти в достатній кількості, не забудете порадувати свого коханого якоюсь дрібницею.

Для вас корисно буде пам’ятати про те, що дрібниць навіть для чоловіка насправді не буває. Найкращою порадою в даному випадку буде купувати досить необхідні речі, але, економлячи, пам’ятайте, що не варто купувати уцінені товари, так як вони можуть бути неякісними. У багатих чоловіків є така особливість – вони можуть зменшувати свої доходи, щоб переконатися в тому, що жінці важливий він сам, а не його гроші.

Пам’ятайте про це. Направте його мрії про безкорисливу любов в потрібне русло і нормально реагуйте на недорогу машину, меблі або одяг. Можливо, це одна з перевірок для вас, тому не попадіться на таку елементарну річ.

Спосіб п’ятий, господарський
Якщо ви і ваш обранець мають кожен свою житлоплощу, то рано чи пізно ви повинні будете зустрітися на загальній території. Ви або підете в гості до нього, або запросіть його до себе.

У вас вдома в першу чергу чоловік може звернути увагу на те, наскільки ви господарські, чи чисто у вас, затишно, чи підтримуєте ви кімнати в належному порядку. Швидше за все, вам не складе труднощів піднести себе на належному рівні. Опинившись в квартирі в чоловіка, так само постарайтеся запропонувати свою допомогу в побутових питаннях.

Ремонт квартири, прання, прасування в цьому випадку не є обов’язковими.

Досить буде після вечері спільно помити посуд. Швидше за все, це представить вас з позитивного боку, і обранець залишиться задоволений.

На його території ви так само зможете провести своєрідний тест для чоловіка. Якщо у нього до вас немає серйозних намірів, то ваші спроби втрутитися в його власний затишок і побут будуть знищені під корінь. Припускаючи, що ваші стосунки триватимуть недовго, чоловік не дозволить змінювати що-небудь у своїй «барлозі».

Тому, щоб не зганьбитися і не показати себе з негарної сторони, краще уточніть, чи необхідна йому ваша допомога по господарству. Не поспішайте зображати завзяття, так поводяться тільки жінки, у яких занижена самооцінка. Пам’ятайте про те, що ви самодостатні, просто запропонуйте свої послуги, не носячись будинком зі шваброю і віником.

Спосіб шостий, п’яний
Чоловік хоче бачити поруч із собою гідну супутницю життя. Тому вам швидше за все доведеться пройти ще й випробування на aлкoгoль. Спільне проживання передбачає наявність дітей, значить жінка повинна бути бездоганна в багатьох питаннях.

Ви самі знаєте свій організм, знаєте наскільки ви схильні до спиртного, стан вашого здоров’я. Тому буде не зайвим контролювати ситуацію. Не піддайтеся на умовляння і різноманітні спроби чоловіка, спрямовані на те, щоб вас споїти. Самим ідеальним варіантом буде випити в два рази менше, ніж він. Тільки в цьому випадку вам забезпечено гідне проведення часу і вдалий вечір. А ваш чоловік отримає підтвердження вашої адекватності і спокійного ставлення до міцних спиртних напоїв.

Спосіб сьомий, бонусний
Ще одним з тестів, який нишком може запропонувати ваш обранець, є перевірка вашого розуму і почуття гумору. Але не поспішайте голосно обурюватися вульгарним анекдам або історіям, які придумані чоловіком і не відповідають дійсності. Тримайтеся рівно, не агресивно.

Так, звичайно, розумну жінку цінують, але занадто розумну – це ще питання. Не варто показувати свою перевагу перед чоловіком, він цього не оцінить. Ваші жарти повинні бути адекватні, тоді перевірка на айкью буде пройдена з успіхом.

Дайте чоловікові зрозуміти, що він дійсно хороший оповідач, але міру ви теж знаєте. Грубість і злість не стануть вашими помічниками, краще тримайтеся в рівному настрої, без емоційно підвищених відтінків. Тільки в цьому випадку висока ймовірність того, що всі випробування ви витримаєте гідно.

підсумок
Якщо ви стали об’єктом ретельної перевірки з боку чоловіка, це швидше за все означає те, що він передбачає в подальшому зробити вам пропозицію руки і серця. Можливо, підсвідомо чоловік розуміє, що поводиться некрасиво, проте тут же знаходить сотні виправдань в свою користь. Швидше за все, в минулому у нього був сумний досвід поспішного рішення.

І у випадку з вами він ймовірно захоче переконатися в тому, що вдома у нього буде надійний тил. Якщо ви відчули перевірку, то переконаєтеся в тому, що ви готові бачити поруч із собою стільки підозрілого обранця. Лише гідний вас чоловік може влаштувати так, що про неї ви ніколи не дізнаєтеся. Рішення розпочати спільне подружнє життя має бути прийняте вами спільно, щоб не шкодувати про вибір в майбутньому.

Джерело.