fbpx

Як сильні дівчата переживають розставання

На людях сильні дівчата виглядають так, немов вони вже давно забули свого колишнього. Вони сміються і посміхаються, немов їм на все наплювати, немов вони живуть собі на втіху.

Але за закритими дверима сильні дівчата все ще плачуть. Вони пишуть своїм подругам про те, як вони сумують по коханню. Вони мріють про те, як би все було, склалося все по-іншому, якби вони все ще були у відносинах.

Розставання для них – це біль, який мовчазно їх руйнує – але тільки на недовгий період часу. Тому що вони не дозволять жодним невдалим відносин зруйнувати все їх життя.

Сильні дівчата розуміють, що їх колишній – був тільки частиною їхнього щастя.

Вони розуміють, що коли він пішов, він не забрав все. У них все ще є друзі, родина, хобі, робота. У них все ще є багато всього, чим можна пишатися, так навіщо витрачати місяці, проливаючи за ним сльози?

Сильні дівчата не будуть.

Звичайно, вони будуть дивитися романтичні комедії і їсти морозиво, як і всі. Вони будуть робити нову стрижку і зустрічатися з колишніми до нього. Вони будуть робити всі стандартні речі, які роблять дівчата після розставання. Але потім вони знову стануть собою.

Після цього болючого періоду, вони знову зберуться і підуть вперед. Вони втруть сльози і гордо піднімуть голову.

Звичайно, часом їх буде відкидати назад. Часом вони буду відчувати невпевненість. Іноді, побачивши стару фотографію або згадавши щось з минулого, вони знову почнуть сумувати по колишньому.

Але вони завжди будуть досить сильними, щоб подолати свій смуток. Вони завжди знайдуть спосіб знайти внутрішній спокій.

Тому що їм не потрібен чоловік, щоб відчувати себе повноцінною. Вони щасливі бути одні, тому що розуміють, що і цього досить. Що вони можуть дати собі таку саму кількість любові, як і будь-який хлопець.

Так що якщо їм доведеться провести наступні кілька років в статусі холостячки, це не страшно. Але якщо вони знайдуть когось рано чи пізно, це теж нормально.

Сильні дівчата не бояться знову любити, хоч їм і було неймовірно боляче в минулому. Вони можуть закриватися, ретельно оберігаючи своє серце, але правильному людині вони його відкриють. Вони відкриють себе любові, як би страшно це не було. Як би сильно не зруйнували їх останні відносини і останнім розставання.

Пам’ятайте: сильні дівчата можуть виглядати так, наче їм наплювати на свого колишнього, але це не так. Вони все ще заходять на його сторінку і все ще бояться зіткнутися з ним на вулиці.

Сильні дівчата страждають після розлучення, як і всі інші.

Але вони в змозі вийти з поганої ситуації навіть кращою жінкою, тому що знають, що їхнє щастя – не в руках чоловіка. А в їх власних руках.

Так що, будучи самотніми чи ні, вони продовжують посміхатися. Вони продовжують бути неймовірними.

Читайте також: Родина зібралася попрощатися з хвoрою дівчинкою. У цей момент сталося неймовірне… (фото, відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page