– Як ти з матір’ю розмовляєш! Я все життя наймитувала на двох роботах за копійки. Твого татуся терпіла все життя. А ти живеш в “шоколаді”, бід не знаєш! Принцеса тут бачте знайшлася! – після слів тещі мені стало неймовірно прикро за дружину

Ми з дружиною в шлюбі вже 15 років. Всі ці роки моя теща не дає спокою нам, майже щодня телефонує моїй дружині, не втрачає моменту розповісти їй ким вона мене вважає.

Перші років 3, в її очах, я був чомусь “ніщебродом”, який має всього лише один власний магазин. Оскільки з роками бізнес трохи підріс, я перекваліфікувався в шахрая і хапугу. Бачачи, що на слова її дочка реагує сміхом, теща пішла далі. Я став у її очах ловеласом і нібито завів другу сім’ю.

Моя дружина дуже мудра жінка, і на таку відверту ахінею ніяк не реагувала. Згодом висловлювання “улюбленої” тещеньки стали ще більш маячні. Цього разу моя кваліфікація зросла до тирана, який тримає в золотій клітці дружину і трьох нещасних діточок.

З боку, я завжди іронічно сміявся над цією ситуацією, оскільки те, що відбувається ніяк не впливало на взаємовідносини в сім’ї. Але ми з дружиною ніяк не могли зрозуміти справжню причину, чому теща так мене ненавидить.

В один прекрасний день, у моєї коханої дружини був день народження. Теща трохи осміліла, після третього келиха вина. І, як завжди, в своєму незмінному репертуарі, почала висловлюватися про мене. Дружину цей факт просто вивів з себе, після чого вона попросила її, у ввічливій формі, виїхати до себе додому.

І тут “Остапа понесло”: – Як ти з матір’ю розмовляєш! Я все життя наймитувала на двох роботах за копійки. Твого татуся терпіла все життя. А ти живеш в “шоколаді”, бід не знаєш! Принцеса тут бачте знайшлася! Чому тобі все так легко дісталося в цьому житті, а я як “загнана коняка” живу?! І чоловік у тебе ідеальний- не п’є, забезпечує і будинок великий, машина дорога! Ти не заслужила!

Ми з дружиною стояли як укопані. Я й подумати не міг, що всі ці роки, теща просто заздрила своїй дочці. Замість материнської радості за власне дитя, була злість і чорна заздрість. Прикро за дружину.

Фото ілюстративне з вільних джерел