fbpx

Як виглядали українські зірки на випускному балу (фото)

Випускний 2018 у Україні проходить в передостанні вихідні червня, а саме в період з 22 по 24 червня (в більшості випадків). А до того, як цей день настане, всі випускники активно готуються до балу. Відомі артисти поділилися спогадами про те, як святкували свій випускний і в чому були одягнені.

Традиційно особлива увага при підготовці приділяється гардеробу, адже кожен хоче бути в тренді, і при цьому виглядати стильно й елегантно. Багато випускників орієнтуються при виборі святкового одягу на зірок, які, при цьому, далеко не завжди вибирали вдалі вбрання.

MELOVIN
Представник України на конкурсі “Євробачення-2018” MELOVIN поділився, що був дуже радий прощанню зі школою.

“Прощанню зі школою, природно, радів, як і всі! Я чекав моменту, коли зможу почати роботу над своїм проектом, вступити в музичний інститут і вчитися тому, чого завжди хотів. На випускному я не хотів бути в піджаку, так як розумів, що в них буде більшість, та й спекотно”, – розповів молодий артист.

Читайте також: “Навіщо ти мене такою наpoдилa?” Аліна Гросу поскаржилася фанам на маму (фото)

“Я надів білу сорочку, фіолетового метелика і круглі окуляри-хамелеон, які під тим або іншим кутом грали зеленим і синім кольорами. Нам замовили білий лімузин, і ми з однокласниками вирушили фотографуватися в центрі Одеси. А в ресторан з усіма я не пішов – святкував випускний вдома в колі друзів і рідних”, – підкреслив співак.

Віталій Козловський
Артист розповів, що в школі був активістом: організовував свята, був ведучим заходів і співав.

“На випускному я поєднав все відразу. Випускний був веселий – співали, танцювали. У школі у мене була подруга, з якою ми один одного називали жартома “чоловік” і “дружина”. З нею і ще кількома друзями пішли гуляти, коли торжество закінчилося, і довго спілкувалися про життя, про майбутнє. Мені всі говорили, що я стану артистом. і вони як у воду дивилися!” – зізнався Віталій.ALYOSHA
Співачка закінчила запорізьку школу №19, в якій жоден концерт не проходив без її участі. Вона часто співала власні пісні на шкільних святах. А зараз в шкільному музеї навіть є куточок, присвячений артистці.

“Вона поставила мету – бути співачкою, і впевнено йшла до неї. Якщо хлопці після уроків тікали гуляти, ходили на дискотеки, то Олена Кучер (справжнє ім’я співачки ALYOSHA) проводила вільний час виключно в музичній студії”, – поділилася спогадами класний керівник артистки Галина Сергєєва.

Для випускного вечора Alyosha вибрала довге плаття в чорну смужку. За словами 32-річної співачки, випускний нічим цікавим їй не запам’ятався.

Потап (Олексій Потапенко)
Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, закінчив 141-у київську школу 21 рік тому. Єдине фото з випускного, на якому видно, що юний Потап був струнким спортсменом (займався водним поло) і стильним хлопцем, опубліковано в його Instagram-акаунті.

Джерело.

You cannot copy content of this page