fbpx

Як вимести з дому негатив і хвороби, a залучити добробут і гроші

Раніше віники і мітли мали особливе, сакральне значення. За допомогою їх сили виганяли зло, позбавлялися від неприємностей, вимітали безгрошів’я. Існує безліч замов на віник, якими наші предки користувалися для залучення в будинок благополуччя і багатства.

На спадаючий Місяць підметіть весь будинок віником, все сміття зберіть біля самого входу в будинок, прямо біля порога. Поріг вважається межею між двома світами. Зберіть сміття в совок, з совка викинете в пакет і тут же разом з ним переступіть поріг свого будинку зі словами:

«Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшло». Сміття винесіть на вулицю разом з віником. Додому йдіть, не озираючись.

ЯК В СТАРІ ЧАСИ ВІНИКОМ УДАЧУ КРАЛИ:

За старих часів існував ритуал, за допомогою якого крали удачу у багатших і успішних людей. Для цього брали віник, йшли до паркану будинку щасливої ​​людини і починали мести землю біля хвіртки, примовляючи на віник: «Вашу удачу собі забираю».

Зібрану землю несли до себе додому і кидали в свій смітник. Це сміття повинне «переночувати» в будинку нічку. Після цього можна викидати. Звичайно, забрати свою удачу таким способом, навряд чи можливо. Але взяти трохи везіння без шкоди для щасливого сусіда цілком реально.

В ЯКІ ДНІ ПІДМІТАТИ НА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОШЕЙ:

Якщо ви хочете не тільки прибрати удома, але ще і грошики залучити, то народна мудрість рекомендує враховувати при збиранні дні тижня.

У понеділок мести не можна – можна гроші втратити.

У вівторок мести – можна грошей знайти. У цей день завдяки прибиранню можна знайти торішні заначки або втрачені гроші.

У середу прибирання – торгівля піде спритно. Підмітаючи підлогу в цей день, можна залучити удачу в бізнесі і продажах.

У четвер вимітають безгрошів’я. Для цього відкривають всі вікна, щоб пил, енергія втрат і бідності з підлоги, могла виходити через вікно.

У п’ятницю підмітати – гроші втратити.

У суботу віником махати – гроші зазивати.

У неділю мести – проблем осадити. Цей день не був призначений для прибирання.

Читайте також: Доленосне затемнення 7 серпня: як привернути удачу і чого не можна робити

Джерело.

You cannot copy content of this page