fbpx
Життя

Як виявилося, що чоловік був ще той лицемір, крутив роман одразу з ними трьома. Анастасія була при надії, Віті зробив пропозицію руки та серця, а Таню просто тримав біля себе поряд

Сорокарічна Анастасія вже рік зустрічалася з старшим за себе на 6 років Михайлом та сподівалася, що в цей вечір чоловік уже нарешті зробить її пропозицію.

Та прочекавши майже півтори години на самоті жінка засмучена пішла додому. А наступного дня, прийшовши на роботу, де і працював Михайло також, чоловік покликав жінку до свого кабінету.

Михайло навіть до пуття не вибачившись, сказав жінці щоб вона не ходила по офісі з “кислим” обличчям, щоб ніхто не догадався ні про що.

А пізніше ще, Михайло, який був начальник фірми накинувся на Анастасію, звинувативши її у неправильно складених документах.

Жінці було дуже боляче та образливо те, як Михайло з нею говорив.

Жінка не розуміла чому чоловік не хоче робити її пропозицію.

Анастасія вже почала думати, що можливо в нього вже появилася інша, або він вирішив, що вона його недостойна.

Читайте також: Незадовго дізналась, що чекаю дитину, почувалась не дуже добре. Я пішла до мами, а чоловік на орендованій квартирі лишився. А далі і почалося

На вихідних жінка спекла пирога, та вирішила пригостити ним Михайла, поїхавши до нього додому.

Та яке здивування було у жінки, коли вона на порозі квартири побачила свою колегу з тряпкою в руках, що прибирала у квартирі Михайла.

Обоє жінок були дуже здивованими, звісно нічого одна одній не розповіли та сподівалися, що ніхто більше про це не дізнається.

Анастасія все розповіла Михайлові що бачила свою подругу та колегу Таню у нього дома в квартирі, та чоловік вміло пояснив, що вона сама напросилася, а він не міг її випроводити.

Наступного ранку, коли Анастасія йшла на роботу, біля офісу вона побачила свою ще одну колегу Віту, яка мило бесідувала з їхнім кур’єром Павлом.

Жінка не стрималася та спиталася колегу, чи Павло і є той наречений про якого вона говорила раніше. Тільки відмовчалась та посміхнулась.

Через декілька днів жінка дізналася що знаходиться при надії, та розповіла все Михайлові.

Та чоловік зовсім не радісно сприйняв цю новину та сказав, що він не хоче ніяких дітей.

Анастасія дуже засмучена не могла працювати та вирішила піти додому. Після роботи Таня та Віта вирішили провідати подругу та колегу, завітавши до неї додому.

І тут несподівано також прийшов до Анастасії і Михайло.

Як виявилося, що чоловік крутив роман одразу з ними трьома. Анастасія була при надії, Віті зробив пропозицію руки та серця, а а Таню просто тримав біля себе поряд.

Нінель: Автор

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

You cannot copy content of this page