fbpx

Як забpати чоловіка у кохaнки: Я співчувала і бажала всього хорошого їй і її дітям, але все змінилося, коли в нас народилася донечка

Вийшла заміж по любові, зустрічалися 6 років, народила у шлюбі гарненьку доньку. Все було прекрасно я займалася будинком і дитиною і доглядала за чоловіком.

Все робили разом. Працювали в одній компанії, коли ми зустрічалися, він розповідав про дівчину, яка працювала разом з ним. Що їй важко і розлучилася з чоловіком. Залишилися двоє дітей у неї.

Я співчувала і бажала всього хорошого їй і її дітям. Минув час, у нас народилася дитина, і ми про ту дівчину забули. Напевно, я забула про неї, турбуючись про свою дитину. Нашій доньці виповнився рік. І випадково я побачила листування свого чоловіка з нею, як вона просила грошей у нього. Я не звернула уваги на їх листування, бо була впевнена в своєму чоловікові, що він любить мене.

Через деякий час у нас почалися скандали. Я його почала дратувати, він мені сам так постійно говорив. Справа іноді доходила у нас до бiйок. Я зібрала речі і пішла до батьків. Пройшов рік, він так за нами не прийшов. Я його чекала, намагалася зійтися, говорила йому, що у нас маленька дочка. А недавно я дізналася, що він вже живе з цією жінкою і перевіз в наш будинок їх дітей.

Читайте також: Постійні злидні і пuятика Валерія пеpетворили кохання на нeнависть: Аби вийти заміж за багатія, буковинка Катерина покuнула навчання та сім’ю

Тепер він говорить, що не може дивитися на цих дітей. Що сумує за нашою донькою. Я сказала, давай відновимо нашу сім’ю, він мовчить і каже: «Я не можу їх вигнати, куди вони підуть?». Я йому кажу: «А ми, що буде з нами?».

Як його повернути тепер, адже є у нас дитина і я його досі люблю. Чи хоче він повертатися до нас? Незнаю.

Автор: Регіна

Джерело.

You cannot copy content of this page