fbpx

Яка карма різних знаків Зодіаку?

Овен

У Овна дуже молода і чиста карма. Це життя – одне з перших його втілень. Овни зазвичай відважні захисники і рятівники батьківщини. Щоб полегшити свою долю, цей знак повинен боротися з всеосяжним почуттям справедливості і перебільшеним героїзмом.

Телець

Тельці – кмітливі й спритні. У минулих життях вони перемагали ворогів своїм розумом і харизмою. Роблячи це, вони заплатять за кривди, заподіяні невинним душам. Головне кармічне завдання Тельця – навчитися співпереживанню і безкорисливості.

Близнюки

У минулому у представників цього знаку були проблеми з побудовою стосунків. Це часто передається у спадок у майбутньому житті. Такі люди зустрічатимуть партнерів складного характеру, щоб навчити їх смиренню та послуху.

Рак

У попередньому житті Рак мав багато гріхів, тому зараз настав час відпрацювати. Їм потрібно бути добрими, пожертвувати частину своїх коштів на благодійність і довести, що вони визнають свої помилки і хочуть змінитися.

Леви

Карма і кармічна місія лева — навчитися щиро любити. Їм потрібно зустріти свою другу половинку, стати хорошою людиною, побудувати міцну сім’ю.

Діва

У попередніх життях Діви були вірними супутниками життя і надійними друзями. Тому в цьому житті їх чекає нагорода: вірні друзі, люблячий партнер і професійний успіх.

Терези

Раніше Терези керували людьми і вміли вирішувати конфлікти світового рівня. Але через величезну силу простору вони почувалися самотніми. У цьому житті Терези повинні більше часу приділяти стосункам з людьми і навчитися бути відкритими, проявляти свої емоції.

Скорпіон

Карма натякає на те, що Скорпіони накопичили достатню кількість боргів перед своїми близькими в минулих життях. Тож тепер вони повинні розібратися у своїй кармі, проводячи якомога більше часу та спілкуючись зі своєю сім’єю.

Стрілець

Стрільці в минулому житті були лиходії та негідники. Якщо вони хочуть, щоб доля принесла їм щастя, вони повинні подолати гордість, егоїзм і хитрість.

Козеріг

Козероги в минулому рятували життя, були лікарями, але забули приділяти час здоров’ю. Треба спочатку помітити свої хвороби, подбати про себе і лише потім думати про інших.

Водолій

Вони дуже чутливі і вразливі, але в той же час вони надзвичайно розумні і винахідливі. Їх кармічне завдання є вагомим внеском у розвиток людства.

Риба

Риба завжди була дуже близька до природи. Астрологи радять не забувати про свою місію – допомагати тваринам. Ви можете забрати вихованця з притулку і дати йому дім, або стати ветеринаром.

You cannot copy content of this page