Які слова найболючіше чути різним знакам зодіаку

Ні для кого не секрет, що слова мають руйнівну силу. Нерідко трапляється так, що на емоціях люди говорять один одному образливі слова, які тут же хочеться забрати назад, але, на жаль, це неможливо. Тоді вже доводиться шукати способи вибачитися або спробувати пояснити сказане під більш м’яким кутом.

Звичайно, образливі слова важко чути кожній людині, але є конкретні фрази, які просто наповал убивfють представників того чи іншого зодіакального знака. Те, що для одних не представляє ніякої значущості, інших здатне увігнати в справжню депресію! Отже, ось ці фрази.

1. Овен (21 березня – 19 квітня): “Заспокойся”
Вся сіль в тому, що це слово тільки сильніше дратує і злить представників цього знакy. Якщо ви хочете допомогти Овну, то постарайтеся заспокоїти його іншими способами, але вже точно не те слово!

2. Тілець (20 квітня – 20 травня): “А він/вона нічого”
Партнерам Тільців слід уникати коментарів на адресу інших жінок/чоловіків. Навіть якщо ви хочете сказати, що ваш партнер набагато красивіше, краще не порівнюйте, а просто подаруйте їй або йому комплімент, інакше вам не уникнути конфлікту!

3. Близнюки (21 травня – 20 червня): “Це звучить безглуздо”
Ніколи не кажіть Близнюкам цю фразу, бо їх его колосально постраждає! Представники цього знаку знають, що вони розумні, кмітливі і цікаві співрозмовники, тому подібна фраза викличе справжній гнів!

4. Рак (21 червня – 22 липня): “Відчепись від мене, ти така набридлива”
Мало кому сподобалася б ця фраза, але Раки буквально впадають в меланхолію, почувши щось подібне. Вони важко відкриваються людям, тому, якщо хтось близький скаже такі слова, це завдасть Ракам сильного болю.

5. Лев (23 липня – 22 серпня): “Ти виглядаєш не дуже добре”
Леви дійсно дуже люблять стежити за собою, щоб завжди бути на висоті. Саме тому краще уникнути негативних коментарів на адресу їх зовнішнього вигляду, якщо ви не хочете зіпсувати їм настрій.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня): “Чому ми не схожі на них?”
Якщо партнер порівнює свою пару з Дівою з іншими знайомими парами, то це воістину стривожить представницю цього знаку, адже вона тут же почне шукати проблеми в своїх відносинах.

7. Терези (23 вересня – 22 жовтня): “Мені не подобаються твої друзі”
Якщо Терези почують такі слова від свого партнера, то це завдасть їм справжнього болю, адже для них друзі є невід’ємною частиною їх самих, тому подібні слова вони сприймуть не тільки в їх адресу, але і в свій.

8. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): “Моя колишня …”
Нікому не подобається слухати порівняння з колишніми, але для Скорпіонів це справжня трaгедія, тому що вони дуже ревниві. Якщо ви скажете такі слова представнику цього знака, то він надовго втратить спокій.

9. Стрілець (22 листопада – 21 грудня): “Ти божевільна”
Стрільці сприймають ці слова тільки в поганому руслі. Вони тут же вважають це образою свого інтелектуального та емоційного стану. Краще вам так не жартувати!

10. Козеріг (22 грудня – 19 січня): “Ти не подобаєшся моїм батькам”
Представниці цього знаку дійсно хочуть всім подобатися. Якщо вже партнер скаже, що батьки не оцінили таку дівчину, то вона сприйме це як підтвердження того, що і сам чоловік недостатньо любить її!

11. Водолій (20 січня – 19 лютого): “Ти в точності, як твоя мама”
Звичайно, Водолії люблять своїх мам, але все ж їм хочеться отримувати похвалу і докори за свої власні заслуги і помилки. Їм взагалі не подобається, коли їх з кимось порівнюють.

Читайте також: Вас не будуть поважати як жінку, якщо ви робите цих 9 речей

12. Риби (20 лютого – 20 березня): “У тебе так багато проблем”
Представники цього знаку і самі знають, що вони вкрай емоційні, тому частенько знаходять проблеми навіть в самих собі. І все ж, їм не хочеться чути від партнерів такі слова! Почувши їх, вони геть розчаруються в підтримці близької людини.

Тепер ви знаєте, яких фраз потрібно уникати в спілкуванні з представниками різних знаків Зодіаку. Пам’ятайте, що за своїми словами потрібно стежити, адже образити людину дуже просто, а от повернути довіру – ні!

Джерело.