fbpx

Які знаки Зодіаку ніколи не дають другого шансу в стосунках, а які і на третій згодні

Остаточні розставання болючі. Тільки що у вас була значима людина в житті, а тепер ви повинні повністю її викреслити і максимально дистанціюватися. І це завжди складно. У деяких випадках, як би ми не старалися, ми так і не можемо повністю виключити таку людину зі свого світу і намагаємося підтримувати хоча б дружні стосунки. Можливо, ви навіть не проти спробувати ще раз, щоб переглянути, чого ви навчилися на своїх помилках.

Теоретично, дати відносинам другий шанс здається непоганою ідеєю, але хто може гарантувати, що в цього разу вони спрацюють, і всі проблеми чудесним чином вирішаться?

Чи зможете повернутися до своїх колишніх, і як на такі рішення впливає ваш зодіакальний знак?

1. Овен

У вас можуть з’явитися такі нікчемні думки тоді, коли ваш колишній або колишня почне зустрічатися з кимось іншим, і у вас прокинеться дух банальної конкуренції. Вам подобається полювання, і якщо його немає, то це не так цікаво для вас. Ви не стільки потрібен колишній, скільки процес і відчуття змагання. Якщо ви навіть виграєте, то ваш інтерес моментально згасне разом з перемогою.

2. Телець

Ймовірно, вам буде потрібно чимало часу, щоб забути розрив, який в більшості випадків у вашого знака проходить дуже болісно. Так, і два рази в одну річку – це не ваш варіант. У будь-якому випадку, ви не захочете відчувати такий біль найближчим часом. Як тільки довіру зруйновано, ви вже не будете її відновлювати.

3. Близнюки

Ви, ймовірно, не хотіли бути в занадто зобов’язуючих відносинах в першу чергу. Ваші колишні надали вам послугу, розлучившись з вами, і тепер у вас є час, щоб вивчити всі інші варіанти. Ви не відчуваєте негативу до минулого, погоджуєтеся на дружні відносини і навіть не проти запрошувати колишніх в гості, але любовна частина ваших стосунків закінчена.

4. Рак

Швидше за все, ви дуже хочете повернути минуле і зійтися знову. Усередині ви не змирилися з розставанням і навіть молили вищі сили, щоб ваш колишній (колишня) зрозумів, яку жaхливу помилку він зробив. Вам завжди потрібен партнер, щоб відчувати себе впевнено і спокійно. Крім того, ви та людина, кому просто подобається бути в відносинах, ніж одному.

5. Лев

Вашим колишнім доведеться благати вас про прощення і другий шанс, особливо якщо вони були ініціаторами розриву. Ваша левова гордість не дозволить їм повернутися у ваш царствений світ занадто швидко. Ви сподіваєтеся, що вони жалкують про свою погану поведінку і відчувають, як їм без вас погано. Ви вважаєте, що найкращий спосіб забути минулі відносини – це знайти когось нового, і у вас завжди є в цьому плані вибір.

6. Діва

Може бути, ви і могли б дати своєму колишньому другий шанс, але особливого бажання зазвичай у вас немає. Ви відразу ж починаєте думати з точки зору глибокого аналізу. Чи змінилися вони або їх недоліки все ще невідкориговані? Чи думають вони, що все буде так само, як раніше? Ви розглядаєте свої минулі відносини як одну зі своїх невдач, і ви б вважали за краще не повторювати помилок, щоб остаточно не розчаровуватися.

7.Терези

Ви відкриті для возз’єднання доти, поки це не буде занадто напруженим або складним для вас. Однак, якщо колишні ставилися до вас огидно, ви ніколи не пробачите їх, і вже тим більше не дасте ще одного шансу. Вам подобаються мирні і цивілізовані відносини, але і тримати злість ви теж вмієте.

8. Скорпіон

Якщо ваші колишні зраджували або брехали, ніякої можливості примирення ви навіть не розглядаєте. Але якщо вони цього не робили, і між вами ще пробігають іскри, то все можливо. Крім того, колишній партнер вже знає, чого очікувати від вас, і ви це, безсумнівно, цінуєте.

9. Стрілець

Ні, ви нічого відновлювати не хочете. Вам цікавіше рухатися далі і зустрічатися з новими людьми. У вас є власний моральний кодекс, і, швидше за все, ваш колишній або колишня його порушили. Ви не особливо турбуєтеся про самотність, оскільки швидко обзаводитеся цікавими знайомствами. Ви бажаєте колишнім всього найкращого, але не збираєтеся думати про те, що все могло б бути інакше.

10. Козеріг

Можливо, ви готові повернутися до оновлених відносин, якщо ваш колишній згоден попрацювати над собою і своєю поведінкою. Вам потрібно буде приймати зміни повільно і бути впевненим, що це правильне рішення. Знадобиться певний час, щоб ви знову відчули себе парою, тому ви будете постійно вишукувати якісь недоліки і ознаки недосконалості партнера.

11. Водолій

Повернення до колишніх здається вам неймовірно непродуктивним заняттям. Навіщо повторювати те, що не спрацювало в минулому? Прийшов час рухатися далі, а точніше – тільки вперед. Ви хотіли б бути друзями, може бути, але для вас це абсолютно непріоритетно. Якщо ви все ж знову зійдетеся, то у вас, ймовірно, буде багато емоцій і навіть сліз, що на користь вже точно не піде.

12. Риби

Ви дасте і другий шанс, і третій, і четвертий. Насправді, ви так прагнете повернутися до колишнього партнера, що іноді здається, що у вас була амнезія і ви не можете згадати, чому ви розлучилися. Мало того, ви завжди знаходите виправдання причин, за якими все пішло не так. Якщо вас зрадили, ви переконаєте себе, що партнер змінився. Якщо ви не були щасливі у відносинах, ви станете уявляти собі, що нова спроба буде набагато вдаліше.

Читайте також: Неймовірно, але факт: чим чоловіки не можуть насититися в жінках

Джерело.

You cannot copy content of this page