fbpx

Якось подружки на березі моря знайшли коштовну обручку, яка змінила все їхнє життя

Два роки тому їздили ми з подружкою на море. Заздалегідь, ще взимку, забронювали номер в невеликому приватному готельчику – ми там були і попереднім літом, і нам дуже сподобалося. Чистенько, затишно, до моря не далеко, пляж дуже хороший, не переповнений, господиня чудово готує, так і щодо грошей – краще для студенток і не придумаєш.

Загалом, плавали, загоряли, відмінно відпочили. І ось, в останній вечір перед від’їздом додому, вийшли до моря, погуляти наостанок, помилуватися заходом. Людей мало і так добре. Подружка полізла ще поплавати, а я собі гуляю вздовж кромки води.

І тут бачу – на піску щось блиснуло. Піднімаю – золота обручка з діамантом, явно дуже дорога. Всередині вигравірувано чоловіче ім’я – Макар.

Мені аж подих перехопило! Оглянулась на всі боки – чи ніхто не шукає. Дочекалася подружку, показала знахідку, радимося, що робити. Знаємо, що знайдені прикраси краще собі не брати, але не викидати ж його назад в море!

Загалом, вирішили – забираємо з собою, а потім спробуємо якось через інтернет знайти власника.

О шостій ранку сідаємо на поїзд. В купе з нами ще одна жінка років 50-ти, дуже приємна, і мужик – він відразу завалився на верхню полицю спати, та й всю дорогу продрих там.

Сюди-туди, всі сонні, ще поспали, потім розговорилися з жінкою – вона теж в тому ж селищі відпочивала – син подарував два тижні курорту.

Все чудово, тільки трапилася у неї велика неприємність – обручку втратила, яку їй чоловік ще на весілля подарував, а пoмeр три роки тому. І описує точнісінько ту обручку, що я знайшла.

Каже, дуже цінна вона для неї була, там ще вигравірувано ім’я чоловіка – Макар. А її ім’я – у нього на обручці. Воно тепер вдома у скриньці лежить. Перед cмeртю зняв і наказав берегти в знак кохання.

Розповідала ця жінка зі сльозами в очах. Ми з подругою переглянулися, я мовчки полізла в рюкзак, витягаю обручку і кладу на стіл перед здивованою жінкою. Вона була неймовірно щаслива!

Читайте також: “Нагрішив чоловіче ти ще в інституті, я твого сина знайшла в дитбудинку”: покинув дружину, бо та не змогла наpoдити

Всю решту дорогу розповідала нам історії з життя з чоловіком, розпитувала, що ми і як. По приїзду обмінялися телефонами, вона запрошувала в гості, пообіцяли зайти.

Через три дні до нас прийшов молодий чоловік – син тієї жінки. Він прийшов подякувати за маму. І вирішив зробити нам з подружкою подарунок. Як ми не відмовлялися, але довелося з ним йти в ювелірний салон – вибирати кожній по каблучці.

А я з Макаром тепер зустрічаюся.

Джерело.

You cannot copy content of this page