fbpx

Якось повернувся з роботи раніше – хотів дівчат своїх в кафе зводити. Через крик дочки, дружина не почула, як він увійшов. Заходить, а дочка в кутку забилася, а дружина над нею до нього спиною, верещить і капцем по обличчю лупить

Зазвичай милосердя проявляється у жінок, але іноді життя дивує. У Вадима і Олени не виходило народити дитину, 7 років разом, безліч обстежень. Лєна особливо не переймалась, затія з дитиною належала чоловікові.

Одного разу Вадим випадково зайшов на сайт благодійного фонду, там були анкети дітей, які шукали батьків. В душу запала одна дівчинка, як кажуть любов з першого погляду. Смішна, білява, очі зелені, як смарагди. Правда очі косі, але, напевно, від цього ще більше мила. Джерело

Умовляння Олени тривали довгий місяць, потрібно було направлення, щоб познайомитися з дитиною, але гроші вирішують все. Побачили її і Вадим пропав. Соні п’ять років тоді було. Стоїть – оченята витріщила, посмішка до вух. Її покликали, а вона йде до них і шкутильгає. Ніжка у неї одна коротша за іншу.

Лєна відразу катигорично відмовилась, непотрібна їй така ось і все. Вадим пообіцяв дружині гайки закрутити, думав стерпиться-злюбиться. Документи зібрали, Соню забрали. Здивований був, виявилося, що її в дитячому будинку цькували сильно діти, а вона все одно добра дитина, очі посміхалися навіть, коли сумувала.

Місяців зо три, напевно, пминуло, став помічати Сонька сумна ходить. Мовчить весь час. Якось повернувся з роботи раніше – хотів дівчат своїх в кафе зводити. Через крик дочки, дружина не почула, як він увійшов. Заходить, а дочка в кутку забилася, а дружина над нею до нього спиною, верещить і капцем по обличчю лупить.

Читайте також: -Наповадив Єгор, водити дівок додому! Приведе, значить, поки я сплю, потихеньку в свою кімнату проведе, і сидять там, невідомо чим займаються! А вранці або чекають, поки я на роботу піду, або вперед мене вскакують!- Бідкалася мама, а потім її ще більший сюрприз чекав

Підбіг до неї, тапок вирвав і дружині ним же по обличчю. Та в шоці, не очікувала, що він бачить. Доньку в кімнату забрав, заспокоїв. Виходить – Лєна стоїть, руки в боки. Так за її ці руки в під’їзд і викинув разом з капцями. Речі отримала з вікна.

Сам, звичайно, винен, що чекав від дружини більше, ніж та могла дати. Зараз вже два роки, як розлучилися. Лєна одна живе, вони з Сонею удвох. Сонька першокласниця вже, любить тата і не відчуває нестачі маминої любові.

фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page