– Якщо хочеш, подавай до суду! – глузливо сказав чоловік. – Доведи, що маєш хоч якесь відношення до ресторану. Ми з тобою не розписані, ресторан оформлений на мого брата. Я нічого не винен тобі! Даю один день, щоб ти зібрала свої шмотки, і поїхала з міста!

– Наталко! Прошу тебе, піди по хорошому! До чого ці сцени зі сльозами? – Дмитро важко зітхнув, присівши на диван.

– Я піду! Але перш, віддай мої гроші! – не здавалася дівчина. – Мій батько свій будинок продав, щоб ми спільний бізнес почали. Я вклала половину суми в наш ресторан! А тепер, я повинна мовчки піти?

– Якщо хочеш, подавай до суду! – глузливо сказав чоловік. – Доведи, що маєш хоч якесь відношення до ресторану. Ми з тобою не розписані, ресторан оформлений на мого брата. Я нічого не винен тобі! Даю один день, щоб ти зібрала свої шмотки, і поїхала з міста!

Дмитро вийшов з квартири, голосно грюкнувши дверима. Дівчина зрозуміла, що її нахабно обвели навколо пальця. Він просто закрутив їй голову, пообіцявши золоті гори, а в підсумку, виявився звичайним шахраєм.

“Що ж робити? Куди йти? У кого просити захисту і допомоги? – плакала Наташа. Вона не могла повернутися до батька з бабусею, адже запевнила їх, що вони з Дімою скоро одружуються, що хлопець любить її і ніколи не обдурить.

Їхнє знайомство було випадковим, а відносини швидкоплинні. Хлопець приїжджав по роботі в село, в якому жила Наташа. Побачивши молоду красуню за прилавком сільмагу, Діма втратив голову. Він цілий день простояв близько красуні, поки не добився побачення. Через кілька днів знайомства, Діма зробив їй пропозицію, а через два тижні, дівчина збирала валізи …

Наташа думала, що витягла щасливий квиток у долі. Батько дівчини, Станіслав, був радий за єдину дочку. Чоловік не схвалював раптове рішення молодих жити разом, але Наталя з Дімою запевняли, що зараз інші часи, і багато хто живе разом до весілля. Дмитро розповів про те, що мріє відкрити ресторан. Розповідав, що це буде їх спільна, сімейна справа.

Станіслав вирішив зробити весільний подарунок молодим: чоловік продав свій будинок, а сам переїхав жити до матері. Виручені гроші, він додав на покупку ресторану. Через деякий час, відносини між молодими людьми стали холодними і чужими. Діма часто затримувався на роботі, іноді взагалі не ночував удома. А зараз, зізнався, що зустрів іншу.

Наташа сиділа на дивані, втупившись у стелю. Вранці їй потрібно було піти. Діма нахабно вигнав її. Раптово, дівчина згадала, що у Дмитра в квартирі є тайник. Дівчина випадково виявила маленький сейф під картиною, під час генерального прибирання. На ватних ногах підійшла до картини. Дверцята сейфу були замкнені, але дівчина відразу зрозуміла, що замок звичайний. Провозившись близько двох годин, Наталя відкрила заповітні дверцята.

Під стосом паперів і документів, дівчина знайшла акуратно складену пачку стодоларових купюр. Кинувши гроші в сумочку, стала швидко збирати речі. «Пробач, але я взяла те, що належить мені», – залишила записку на кухонному столі. Викликавши таксі, дівчина поїхала на вокзал. Настрій був гірше нікуди. Наташа відчувала себе злодійкою, хоча розуміла, що вчинила з Дімою так, як він заслужив.

Купивши квиток на поїзд, Наташа пройшла в зал очікування. На жаль, чекати потрібно було до ранку, сьогоднішній потяг пішов.

– Шановна, пред’явіть ваші документи! – почула крізь сон. Розплющивши очі, Наталя озирнулася на всі боки. Зал очікування практично був порожнім, годинник показував п’яту ранку. – Я до вас звертаюся! – втрачав терпіння патрульний. – Немає документів?

– Є. Хвилиночку … – дівчина дістала паспорт з сумочки і квиток. – Ось! Я потяг чекаю. Відправлення в 8-30.

Чоловік подивився паспорт і поклав його в кишеню. – ходімо з нами! – вимовив строго.

– Що ви робите? Навіщо забрали документи і квиток? – обурилася Наташа.

– Ви затримані за підозрою в скоєнні злочину! Слідуйте за нами! – спокійно сказав другий. Через годину у відділення приїхав Дмитро. Кинувши нищівний погляд на Наталю, хлопець підійшов до слідчого: – Спасибі хлопці! Оперативно спрацювали.

– Заяву будеш забирати? Гроші знайшли. Може самі розберетеся в своїх стосунках? – запитав капітан.

– Немає в нас ніяких стосунків і ніколи не було. Я практично не знаю цю дівчину! – нахабно брехав Діма. – Нехай відповідає за всією суворістю закону! Нехай посидить, подумає …

Підписавши якісь папери, Діма вийшов з кабінету. Слідчий подивився на Наталю співчуваючим поглядом і розвів руками. – Я нічим не можу допомогти, хоч і схильний вам вірити. Закон на його боці …

Дівчина закрила обличчя руками і заплакала. Їй було прикро за себе, за тата … «Як він міг? Невже він справді ніколи не любив мене? Що буде з бабусею і батьком, коли вони дізнаються про все? Навіщо я взяла ці гроші? Чому не поїхала до свого дому?» – картала себе Наталя, але було вже пізно .. Що зроблено, то зроблено … Назад нічого не повернути.

Фото ілюстративне з вільних джерел