fbpx
Життя,  Поради

Яку їжу потрібно вживати аби зміцнити серце

Журнал Circulation опублікував статтю з результатами досліджень, проведених ученими Гарвардського університету. У ній американців закликають частіше їсти рибу, багату жирними кислотами омега-3, зокрема, свіжий лосось, тунець, скумбрію, оселедець, сардини та озерну форель.

У статті йдеться про те, що омега-3 сприяє зміцненню серця. Оптимальна кількість – 100 грамів приготованої риби двічі на тиждень.

Читайте також: Розлади кишечника, тривожний сон, м’язові болі і не тільки. Симптоми зараження глистами про які потрібно знати

Дослідники виявили, що в людей, які їдять морепродукти чотири або більше разів на тиждень, ризик виникнення коронарної хвороби серця на 22% нижчий, ніж у тих, хто їсть рибу раз на місяць. Крім того, вживання жирної риби двічі на тиждень допомагає знизити загрозу серцевої недостатності та зупинки серця.

Тим же, у кого індивідуальна нестерпність морепродуктів, слід заповнювати запаси омега-3 завдяки прийому риб’ячого жиру. Хоча наукового підтвердження того, що він запобігає серцевим нападам, інсультам і серцевій недостатності, нема.

Також відмінним джерелом омега-3 кислот є насіння гарбуза, льону, волоські горіхи й арахіс. Їх можна брати з собою на роботу, щоб підкріпитися.

Джерело

You cannot copy content of this page