Який жіночий знак зодіаку найдорожчий для чоловіків

6 місце – Рак

Перш ніж почати залицятися до панянки-Рака, потрібно визначитися з намірами: якщо вони несерйозні, то починати можна не те що з порожніми кишенями, а з чорною дірою замість кишені. Тому що вручити панночці-Раку хоч який-небудь подарунок, крім квітки, зовсім неможливо – їй жіноча гордість не дозволяє брати від чоловіка всяке.

Знову ж таки, хто його знає, з якими намірами він їй це всяке підсовує? Дякую, ні. Ну, а якщо наміри серйозні, то доведеться якось навчитися заробляти. Або не доведеться. Варіантів все одно немає: Рак змусить.

5 місце – Скорпіон

Два слова: Дуже Дорого. Дуже дорого обійдуться чоловікові залицяння за панянкою-Скорпіоном, тому що гроші вона любить палкою, щирою любов’ю. Взаємною, треба сказати. Так що вкладати стан в маленькі радості Скорпіона – розумна інвестиція, потім повернеться сторицею. А от не вкладати – вкрай нерозумно, адже Скорпіон своє візьме завжди, чи не подаруночки – так чимось смачненьким. Чоловічими мізками, наприклад. Омномном.

4 місце – Тілець

З мантрою «Дорогий не подарунок, дорога увага» до Тільця краще на гарматний постріл не наближатися. Тому що ця «дуже кумедна статуеточаі» негайно прилетить дарувальнику в голову. Дуже може бути, що два рази. Не тому, що панночка-Тілець – страшно меркантильна особа, а тому що яка ж це увага, за три копійки?

Так що зарубайте собі на носі: увага – це коли ви помічаєте, що Тілець сумує, і даруєте їй що-небудь гарненьке – нову суконьку, наприклад. А подарунок – це коли карат. Все просто, правда?

3 місце – Терези

Терези абсолютно немеркантильні. Зовсім. Гроші для них нічого не значать: хоч засип їх зверху купюрами з великого запиленого мішка – не оцінять, ні. Терези оцінять трепетну увагу. Яка виражається в правильних подарунках. А правильні подарунки – це подарунки, які дарують всім підряд. Антикваріат, наприклад. Так, це дорого. Дуже дорого. Ми підозрюємо, що це всесвітня змова Терезів: кому ще здалися ці старожитності за такі гроші, а?

2 місце – Лев

Левиці не потрібен весь статок чоловіка. Їй потрібен весь його статок, плюс ще один статок, побільше – той, який він заробить, поки Левиця милостиво дозволяє йому перебувати з нею поруч. Так що відносини з Левицею – це, безумовно, правильна інвестиція в майбутнє.

Ну, якщо вам, звичайно, подобається марити віртуальними грошима. У сенсі – милуватися на красиві циферки банківського рахунку. Спустити все це на яхти та літаки Левиця все одно нікому не дасть. Сама спустить.

1 місце – Риби

Просто віддай їй все, бро. Всі гроші, всі цінності, руку, серце та інший лівер, включаючи бессметную душу. Ні, ну, а як ти хотів, діамантами відкупитися? Ха-ха. Ха-ха-ха.

Читайте також: 5 жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

Джерело.