Яна Станішевська стала хрещеною мамою сина Григорія Решетника (фото)

Фіналістка третього сезону реаліті “Холостяк” Яна Станішевська хрестила Дмитра Решетника – молодшу дитину ведучого проекту Григорія Решетника.

Хрещення сина Григорія Решетника проходило в греко-католицькому Соборі Воскресіння Христового на лівому березі Києва.

“Ми з Христиною вінчалися в греко-католицької церкві, Ваню хрестили там же, правда, все це було в Івано-Франківську, – згадує ведучий. – Діму вирішили охрестити в Києві. В шалено красивому соборі! А ще у нас приголомшливі хресні – близькі друзі нашої сім’ї. Хрещений Артем – дуже порядна людина, успішний в роботі і в сімейному житті. Як і наша хрещена – Яна Станішевська. Дуже радий, що проект Холостяк подарував нашій родині такого друга. Яна і Артем дуже люблять Дімочку, тому, не сумніваюся, вони будуть чудовими хрещеними нашому малюкові “.

За словами ведучого, син поводився під час церемонії на диво спокійно. Григорій вважає, що все це завдяки чарівності хресних:

Процедура триває близько години, а Діма у нас звик їсти кожні 40 хвилин. І коли він хоче їсти, то дуже голосно про це повідомляє. Тому ми трохи переживали, навіть думали, що доведеться зупинити церемонію. Але наші хресні батьки зачарували Діму, він жодного разу не кричав, а навіть розглядав всіх і посміхався. Все пройшло чудово “.

Потім Решетники в повному складі вирушили на святкову вечерю, де їх вже чекали друзі і родичі.

“З’їхалися всі бабусі і дідусі, дядьки й тітки, близькі друзі, – згадує Григорій. – Зустрілися два Івани і два Дмитра – дідусі та онуки (сім’я Решетників назвала синів на честь батьків Григорія і Христини, ). Дітки були з нами до самого кінця – додому ми приїхали за північ. Така ось у нас “тусовочна” сім’я “.

Читайте також:Щасливий сім’янин: Григорій Решетнік показав яскраві фото дружини

Джерело.