“Єдиний мій. Люблю більше життя”: Софія Ротару показала фото з чоловіком

Вона йому присвячувала пісні і кожен день думала про нього.

Нещодавно співачка в пам’ять про коханого розмістила фото в Instagram. На чорно-білому знімку зображені Софія Ротару та її чоловік Анатолій Євдокименко. З дня весілля подружжя минуло 50 років, свято відбулося 23 вересня 1968 року. На знімку чоловік ніжно обіймає співачку, а та щасливо усміхається.

“День народження сім’ї! Якби ти знав, як мені тебе бракує. Твоїх очей, почуття гумору і підтримки. Єдиний мій. Люблю більше життя”, – підписала фото Ротару.

Співачка всім серцем любила свого чоловіка і не уявляла без нього життя. Шанувальники не залишили без уваги старий знімок, почали писати теплі коментарі і привітання.

Читайте також: Раміна кусає лікті: Козловський показав нову кохану (фото)

Анатолій Євдокименко пішов з життя у 2002 році. У нього стався черговий інcyльт. Софія Ротару не могла усвідомити втрату коханої людини, вона навіть зникла з екранів телевізорів і скасувала гастролі. Артистка пішла в себе і не бажала ні з ким спілкуватися. Завдяки синові вона змогла далі жити. Руслан сказав їй, що заради батька треба радіти кожному дню, писати пісні в пам’ять про нього.

Джерело.