fbpx

Євгенія Власова вперше після рeaнімaції вийшла в світ (фото)

Євгенія Власова ще у листопаді потрапила у рeaнімaцію, вперше після пережитого вийшла на публіку у шоу “Світське життя” і розповіла в інтерв’ю з Катею Осадчою про хвopoбу.

Зараз зірка вдома на реабілітації і зізнається, почуває себе вже краще і впевненіше. У студію програми співачка прийшла в короткій чорній сукні з квітковим принтом і в туфлях на підборах.

“Чомусь для людей я стала якоюсь надією і мене почали називати “Вітер надії”, хоча цю пісню я не дуже любила, тому що я написала її в такі депресивні свої періоди”, – розповідає Власова, зізнаючись, що досі отримує безліч приємних повідомлень від шанувальників.

“Ситуація 8 років тому (коли співачка боролася з oнкoлoгією) мене не так вибила, як ця. Тоді я була трішки готова. Тому що це була призначена oпеpaція, це був призначений день. А тут абсолютно несподівано”, – розповідає зірка.

“Після того, коли я опритомніла після операції, я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Чому стільки кіпішу? І через якийсь час хірург мені говорить: “З десяти один виживає”, – сказала Євгенія.

Вісім років тому співачка Євгенія Власова подолала онкологію, а наприкінці минулого року знову опинилася в лікарні… Реанімація, операції, боязнь рецидиву. Ми, як і вся країна, переживали за артистку. Але найгірше позаду, Євгенія вже вдома, на реабілітації. Вона погодилась завітати у студію «Світського життя» і дати ексклюзивне інтерв’ю Каті Осадчій! Про те, як здолати усі виклики долі та при цьому мати неймовірний вигляд😉 Дякуємо Євгенії за щирість! Вже завтра, о 23.15! Новий сезон «Світського життя», не проґавте! #svitske #osadcha #вітернадії #євгеніявласова #comingsoon #newseason #Kyiv #Ukraine

Публикация от Свiтське Життя (@svitsketv)

Джерело.

You cannot copy content of this page