– Їхав я на три місяці у відрядження і дав ключі від квартири сестрі, щоб вона пожила там. Повернувся – а мене сюрприз чекає

– У мене є квартира в обласному центрі, однокімнатна. Є родичі, вони живуть в селі недалеко від міста. Попросилися на час моєї відсутності пожити в мене. А тепер я не можу їх виселити, – скаржиться хлопець.

Виявляється, у нього було відрядження по роботі, тривале, на 3 місяці. У власності у нього є житло. Живе там один. Спочатку він думав передати ключі сусідці, щоб за квартирою дивилася. І тут раптом подзвонила двоюрідна сестра із села. Розговорилися. Виявляється сестра має плани переїзду в місто. Роботи в селі зовсім немає. А у неї сім’я – чоловік, дитина. І ось чоловік і запропонував їй перші 3 місяці пожити в його квартирі. Бесплатно.

Зрозуміло, та погодилася. Хлопець зі спокійною душею поїхав у відрядження. Перед поверненням, подзвонив рідні, сказав, що повертається, щоб його житло звільнили. І тут почалося найцікавіше.

Приїхав і не зміг відкрити двері. Виявляється, мешканці замок змінили! З’явилися вони тільки ввечері. Зрозуміло, нікуди з’їжджати вони не збираються. Вірніше, кажуть – ми з’їдемо, але пізніше. І ось минуло вже 4 місяці, як вони там проживають. Весь час годують сніданками: ось-ось з’їмо.

Хлопцеві набридло все це терпіти, він сходив в поліцію. Думав, що з їх допомогою проблему швиденько вирішить. Але не тут-то було. Там йому сказали, що виселенням вони не займаються, запропонували звертатися до суду.

– Наскільки я знаю, суди йдуть довго. І весь цей час вони будуть користуватися моєю квартирою? А мені то де жити? Я зараз живу у своєї дівчини, в її батьківській квартирі. Але її батьки вже вкрай незадоволені цією обставиною. Як же виселити, чому поліція не допомагає, – жалібно запитує чоловік. А тому не допомагає, що це не входить в їхні обов’язки. Примусовим виселенням у нас займаються тільки судові пристави. А щоб вони підключилися до вирішення проблеми, потрібно рішення суду.

Запропонували хлопцю самостійно їх виселити. Але сумніваюся, що це у нього вийде. Нерішучий він якийсь. Але якщо сам не виселить – тоді суд. Ось так і виходить, зробив добро людям і отримав купу проблем на свою голову.

Фото ілюстративне з вільних джерел