fbpx
Життя

Її чоловік за характером непростий, у них різниця у віці 11 років. Ілоні 29, а Олегу- 40 років. Минуло три місяці, та жінка ходить ще при надії, Олег ходить як у воду опущений

Моя знайома, Ілона два роки з коханим жила у цивільному шлюбі. Одружилися, у них підростає уже донечка.

Її чоловік за характером непростий, у них різниця у віці 11 років. Ілоні 29, а Олегу- 40 років.

Коли вони познайомились то він розповів Ілоні, що мама з татом розлучилися, йому було 5 років.

Тато часто їздив у відрядження а мама не працювала. Вона почала приводити додому різних чоловіків поки батька не було вдома.

Маленький хлопчик протестував проти цього як умів, викидав взуття цих чоловіків на сходи, за що отримував від матері. А потім сусіди розповіли батькові, що робить його дружина і він пішов, лишивши усе.

Але потім і рідний син став заважати матері і вона здала його в будинок, де мешкали діти, яких віддали батьки, чи взагалі їх не мали.

Коли Олегові виповнилося 16, він поїхав вчитися училище в інше місто. Там і зустрів своє перше кохання першу дружину, закохався у неї без пам’яті.

Після навчання його відправили за кордон на практику. Звідти він писав свої кохання щодня довжелезні листи і мріяв коли нарешті знову зустрінеться з нею.

Але в одному з таких листів вона написала йому що має іншого. Повернувшись він намагався пробачити її, зрештою у них появився синочок.

Однак, пробачити дружині зраду він так і не зміг і почав сам гуляти.

І тут уже дружина не витримала і через півроку вони розлучилися. 8 років Олег був сам, їхав на машині та на переході побачив Ілону і вона йому відразу сподобалась.

Почали зустрічати, згодом він запропонував жити разом. Ілона тоді не знала, що була у нього не єдиною жінкою він і далі гуляв.

То одного разу Олег прийшов додому не в дусі та під оковитою та проговорився Ілоні, що зраджує її. Сказав його не влаштовує, те як вона виглядає.

Читайте також: Моїй сусідці наснився сон, що її син з того світу говорить до неї: -Вам і не снилось, як ми тут. Я хочу кричати, та просто сивію від того, що робиться. Моліться за мою душу, мамо. Щоб я тут знайшов вічний спокій

А зустрічається він з спортсменкою, з красивою підтягнутою фігурою, тільки одне но, вона знаходиться при надії.

У Ілони ніби земля пішла з-під ніг. Чоловік розповів, що вони зустрічалися два роки все було добре а тут ось таке. Тож більше він з нею не хоче бути. Від почутого жінка не знала як їй дальше чинити.

Проплакавши усю ніч, наступного дня вона прийняла рішення. Сказала Олегові що вона його не покине, вони повинні будуть допомагати цій жінці її дитині.

Минуло три місяці, та жінка ходить ще при надії, Олег ходить як у воду опущений. Знайома з ним живе, як з сусідом. Він не йде з дому, а вона його не виганяє.

А як буде далі? Ніхто з них не знає..

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page