Юрій Горбунов відверто зізнався про поповнення в родині. Дружина тільки за

Днями в Києві відбулася церемонія нагородження всеукраїнської премії “Тато року”. Ведучими вечора стали зірки ранкового шоу на 1 + 1 “Сніданок Вихідний» Валентина Хамайко та Олександр Попов.

Завдяки експертному журі, онлайн-голосуванню та любові прихильниць відомий український актор, креативний продюсер серіалу «Великі вуйки», незмінний ведучий «Танців з зірками» на 1+1 Юрій Горбунов отримав премію в номінації «Тато-зірка». Джерело

Горбунову вдалося обігнати Володимира Остапчука, Сергія Притулу, Олега Скрипку та Олександра Педана, які разом з ним боролися за це звання.

«Знаєте, я тільки зараз зрозумів, що бути батьком приємно від і до. Приємно бути на пoлoгах, тримати перший раз в руках, а потім і виховувати. Нам, звичайно, Валя, дуже далеко до тебе. (Юрій звернувся до Валентини Хамайко, в якої 4 дітей, – прим.ред.). Я сподіваюся, що у нас з Катею, крім нашого Івана, ще з’являться діти. І це залежить від нашої мами, яка сьогодні прийшла підтримати мене.

Я дуже вдячний Катерині за підтримку, тому що татом бути не просто почесно, – це дуже приємно. Тепер важко уявити себе в іншій місії і ролі. Бути батьком – це найголовніше що є в житті. А все інше – робота, кар’єра – це вже другорядні речі», – сказав зі сцени Юрій Горбунов, коли йому вручали премію.

Крім цього на запитання, чи можливо, що ця премія підштовхне його стати багатодітним батьком, Юрій відповів:

«Багатодітний тато – це не погано і це було б дуже добре. Як Небеса так розпорядяться, то так і буде».

Ведуча вечора Валентина Хамайко, яка півроку тому наpoдила четверту дитину, сина Андрійка, 100% знає, яким повинен бути справжній і люблячий батько. Валентина поділилася своїми враженнями від премії «Тато року» і розповіла, що особисто для неї означає звання – Тато року.

Читайте також: Вона знову щаслива: Лорак підтвердила чутки про роман з на 14 років молодшим чоловіком (фото)

Крім цього, телеведуча підкреслила, що їй сподобалося, що серед номінантів Тато року були як відомі люди, так і невідомі, і вважає це правильним.

«Коли є люди, про яких знають не всі, і ми їх для себе відкриваємо, це викликає довіру у людей. Ми дізналися про тат, у яких є 12 дітей, про вчителів, які крім того, що є татами, готові змінювати світ, змінювати систему освіти. Тато року – це людина, яка дійсно готова 24 години на добу присвячувати час дитині. Це не означає що потрібно стояти біля неї цілий день. Можна бути відстороненим від дитини, працювати, але син або дочка завжди повинні бути в думках у тата і у його планах на день».