З 24 листопада по 12 грудня прийдуть гроші та успіх – Меркурій переходить у знак Стрільця і починається благополучний період. Ось що треба зробити

24 листопада Меркурій здійснить дуже важливий перехід у Знак Стрільця. У цьому значенні дана планета повністю розкриє свій потенціал. Це означає, що цього дня в найближчому майбутньому на нас чекатиме неймовірний фінансовий успіх.

Варто одразу зазначити, що Меркурій пробуде у цьому Знаку до 12 грудня. За ці два тижні астрологи радять завершити всі найважливіші справи. Меркурій дасть нам достатньо сил та енергії для того, щоб звільнитися від боргів та зустріти новий 2022 рік Водного Тигра у правильному настрої.

Чим буде примітний період з 24 листопада до 12 грудня

Якщо у вашому житті був хаос, Меркурій у Стрільці допоможе з ним розібратися і позбутися непередбачуваності. З 24 листопада на нас чекає настання нового періоду в житті. Ми самі обиратимемо, як і за що братися. Це вам вирішувати — у якому напрямку рухатись, що вважати поганим, а що добрим.

Сваркии і будь-який розлад підуть у небуття. На зміну негативу прийде доброта, уміння знаходити спільну мову. Все погане залишиться в минулому, і з’явиться можливість закопати сокиру війни, помиритись із заклятими ворогами.

Поради астрологів на період з 24 листопада до 12 грудня

Набагато більше грошей вдасться заробити тим, хто вміє і бажає боротися з лінощами, апатією. Це сприятливий день для будь-якої фінансової активності, спілкування, укладання угод, пошуку роботи. Якщо ви все це робитимете максимально відповідально, то отримаєте від Меркурія багато удачі.

Це дуже сприятливий період, але не тільки для тих, хто хоче стати багатшим матеріально. Він стане вдалим для тих, хто буде сфокусований на духовній складовій життя. Це чудовий час для постановки нових завдань, самоаналізу, духовного пробудження, отримання нових знань. Меркурій покращить нашу пам’ять.

Намагайтеся змінити обстановку. Не обов’язково кудись їхати. Йдеться не лише про поїздки та подорожі, а й про дозвілля. Займайтеся тим, чим зазвичай не займаєтеся. Це допоможе відпочити від справ, що добряче набридли, і турбот.