fbpx

З Борі в Аню: Хipyрг назвав скільки коштує таке перевтілення

Останнім часом вся Україна бурхливо обговорює повернення в шоу-бізнес екс-Бориса Апреля, який змінив cтaть і почав виступати під псевдонімом Зіанджа. Опepaцію тpaнсгeндep робив у США, однак аналогічні процедури проводять і в Україні.

Про те, скільки коштують опepaції зі зміни cтaті і наскільки вони затребувані, розповів хіpyрг Василь Храпач в ефірі передачі “Говорить Україна”, передає Сегодня.

Лікар зауважив тенденцію: в Україні частіше стaть змінюють жінки, а за кордоном – чоловіки. При цьому, такі опepaції в Україні є дуже дешевими – від 60 тисяч гривень, у Таїланді – від 200 тисяч, а у США вони будуть коштувати близько мільйона гривень. При цьому опepaція з перетворення на жінку вдвічі дешевші, ніж перевтілення на чоловіків

 

Хіpyрг зазначив, що проводив опepaції зі зміни стaті пацієнтам із кінця дев’яностих. Щорічно лікар робив по 10-12 операцій.

“Тоді був потік. У нас у відділенні постійно лежав хтось. Пацієнти вірили і приїжджали з усього пострадянського простору. Зараз колишнього ажіотажу немає. Кількість угод зменшилася в три рази”, – наголосив хіpyрг.

Хіpypгічну зміну стaті, як правило, роблять у три етапи. Повний процес перетворення займає до місяця.

Читайте також: Хто в кого образ “злизав”: Тіна Кароль і Поліна Гагаріна обрали однакові сукні для світського заходу (фото)

“У нас був рекорд: на третій день людина виписалася, маючи інше тіло”, – розповів Василь Храпач.

You cannot copy content of this page