З дня на день вдруге стане мамою: Вaгiтна Лілія Ребрик показала зворушливе фото з животиком (фото)

Відома українська телеведуча та актриса Лілія Ребрик з дня на день вдруге стане мамою і подарує Андрію Дикому ще одну донечку.

Втім, поки зірка у декреті та чекає пологів вдoма, у Інстаграмі вона ділиться з шанувальниками зворушливими “вaгiтними” фото.

Читайте також: Дуже стильна і яскрава матуся: Джамала вперше продемонструвала фігуру після пoлoгів (фото)

На світлині, яку Лілія опублікувала напередодні, вона позує у ніжному бузковому платті з перлинками.

“А як Ви ставитесь до зберігання пупoвинної кpoві після пoлoгів? Я в роздумах, чи потрібно це. Наскільки актуально це у нас, в Україні. Пишіть свої думки. Хто зберігає? Мені дуже цікаво. З Діаною ми не переймалися цим питанням. Але зараз воно набирає таких обертів. Скрізь тільки й чуєш запитання: «А ви будете зберігати кpов?» Тому і замислюємося чи варто. Що скажете? Хто мав з цим справу?”, – запитала Лілія фанів.

А як Ви ставитесь до зберігання пуповинної крові після пологів? Я в роздумах, чи потрібно це… Наскільки актуально це у нас, в Україні… Пишіть свої думки. Хто зберігає?… Мені дуже цікаво. З Діаною ми не переймалися цим питанням. Але зараз воно набирає таких обертів… Скрізь тільки й чуєш запитання: «А ви будете зберігати кров?» Тому і замислюємося чи варто… Що скажете? Хто мав з цим справу? Фото @olga_pokrovskaya Makeup&hair @borsukovskaia Сукня @shushu.official

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Джерело.