fbpx

З якого боку від чоловіка повинна спати і стояти в загсі дружина: це запорука міцного і тривалого шлюбу

Щастя в шлюбі і гармонійні відносини в парі залежать, в тому числі і від того, по який бік щодо чоловіка знаходитися жінка: прогулюючись в парку, сидячи в кафе і навіть засинаючи в подружньому ложі.

Чоловіче і жіноче начало протилежні, але прагнуть доповнювати одне одного. Щодо того, що у кожного з подружжя є свій бік, якого вони повинні дотримуватися, існує кілька пояснень: деякі ведуть свій початок з доісторичних часів, інші мають релігійні традиції, треті пояснюються науковими фактами.

Вченими давно встановлено, що у жінки активніше працює права половина мозку, яка відповідає за емоції і контролює ліву половину тіла. У чоловіка навпаки, сильніша активність лівої півкулі, яка відповідає за мислення і пов’язана з правою стороною тіла. Жінки сильніше психологічно, а чоловіки інтелектуально. Щоб захищати і підтримувати слабкі сторони один одного на енергетичному плані жінка повинна перебувати по ліву сторону від чоловіка. Таким чином, чоловік і жінка будуть складати єдине ціле, доповнювати і підсилювати слабкі сторони одне одного.

Цікаво, що ще в первісні часи у жінки по ліву руку перебувала колиска з дитиною. У первісних людей було прийнято жінці перебувати зліва від чоловіка, а зліва від жінки йшли діти. Чоловік ніс у правій руці спис, яким захищав свою сім’ю від хижаків і ворогів.

У народних традиціях вважалося, що чоловік завжди повинен тримати дружину біля свого серця – з лівого боку.

Згідно з церковними традиціями на вінчанні наречена знаходиться з лівого боку від нареченого. Це пояснюється розташуванням ікон в церкві – зліва від вівтаря розташовується образ Діви Марії, а праворуч від вівтаря – образ Ісуса Христа.

А в загсах раніше було прийнято розставляти нареченого і наречену “неправильно” – нареченого зліва, наречену справа. Винятки були тільки для військовослужбовців, поруч з якими наречені повинні були стояти зліва – щоб права рука нареченого була вільна для того, щоб віддати честь.

Зверніть увагу, з якого боку ви перебуваєте від свого чоловіка, гуляючи в парку, віддаєте перевагу займаючи місце, сідаючи в кафе, лягаєте спати. Якщо місця – чоловік справа, жінка зліва – переплуталися і енергетичне ціле вашої пари порушено, замість підтримки слабкої сторони і підзарядки буде відбуватися розбалансування і розрядка.

Простою мовою – чоловік і жінка міняються місцями в енергетичному плані і будуть виконувати не свою роль в подружжі, що впливає на гармонійні стосунки. Сучасні чоловіки часто ведуть себе як представники слабкої статі, а жінки звалюють на себе роль чоловіка.

Читайте також: На якому боці ліжка має спати дружина: ліворуч чи праворуч?

Якщо чоловік знаходиться зліва від жінки, вона на підсвідомому рівні ставиться і сприймає його як дитину, а не як сильного духом, здатного приймати правильні рішення, чоловіка.

Проаналізуйте, з якого боку від чоловіка віддаєте перевагу знаходиться ви і чи гармонійно в ваших стосунках. Можливо для їх поліпшення потрібно просто поміняти полярність і зайняти своє місце поряд з чоловіком?

Джерело.

You cannot copy content of this page