fbpx

З’єднання Венери і Сонця 26 березня: як боротьба двох стихій вплине на життя знаків Зодіаку

26 березня Венера і Сонце зіллються в потужному, але, на жаль, негативному аспекті. Астрологи розповіли, до чого це призведе і як це відіб’ється на житті людей різних знаків Зодіаку.

Для початку важливо відзначити, що з’єднання Венери і Сонця являє собою небезпеку через те, що стихії цих об’єктів протилежні. Венера – повітря і Вода, а Сонце – чистої води Вогонь. Ця п’ятниця може бути надмірно емоційною, тому спробуйте взяти на озброєння поради про те, як залишатися спокійними навіть у найскладнішій ситуації.

Овен

Овнам такий аспект принесе деякі плюси. Наприклад, ці люди стануть менш забудькуватими і агресивними. Вони зможуть простіше знаходити компроміси з оточуючими. Головний мінус з’єднання Венери і Сонця – втрата сил і енергії. Овни можуть стати млявими і ледачими.

Телець

Тельцям в цей день краще підкреслювати свою індивідуальність, щоб нівелювати втрату привабливості для протилежної статі. Пошуки другої половинки і нові знайомства не дадуть сьогодні ніяких позитивних результатів, якщо не показувати світу свою красу і неординарність.

Близнюки

У багатьох Близнюків з’явиться тяга до самоти що для них не властиво. Також є шанс того, що Венера і Сонце заберуть у цих людей можливість мислити креативно. Це буде означати, що в творчій сфері 26 числа настане повний занепад. Потік нових ідей вичерпується.

Рак

Головна проблема Раків на 26 березня – ослаблення інтуїцію. Шосте чуття дуже часто допомагає їм долати перешкоди на своєму шляху, але в цю п’ятницю їх чекає розчарування. Астрологи рекомендують їм не братися за складні проекти і за нові справи.

Лев

Левам краще не змінювати плани в останню секунду. У цей день потрібно слідувати стандартним розкладом. Надмірна кількість ініціативи може вкрай несприятливо позначитися на результативності роботи і справ. Не потрібно намагатися стрибнути вище голови.

Діва

Діви можуть агресивними, що зазвичай їм не властиво. Астрологи радять їм намагатися тримати себе в руках, якщо хтось почне проявляти неповагу. Конфлікти, розпочаті 26 березня, можуть стати причиною великих негараздів в доступному для огляду майбутньому. Не варто витрачати час на скандали.

Терези

Головний потік невезіння торкнеться сфери любові. Венера і Сонце зроблять Терезів більш ревнивими, ніж зазвичай. Не потрібно шукати прихований сенс у всьому, що буде робити друга половинка. Допити і стеження можуть стати причиною швидкого розриву стосунків.

Скорпіон

Астрологи відзначають, що Скорпіонам пережити негаразди цього дня буде найпростіше. Справа в тому, що Венера і Сонце найслабкіше впливають на енергетику і біополе цих людей. 26 число з високою ймовірністю стане звичайним пересічним днем, без будь-яких проблем і негараздів.

Стрілець

Стрільцям Венера і Сонце спутають всі карти. В голову можуть почати лізти різні неприємні думки. Необхідно тримати себе в руках і не панікувати. Згладити внутрішні переживання допоможе своєчасний відпочинок. 26 числа не потрібно перевтомлюватися.

Козеріг

Астрологи радять Козерогам 26 березня не ризикувати своїм здоров’ям. Боротьба стихій Сонця і Венери може посилити фізичні і психологічні недуги. Цієї п’ятниці не варто перевищувати швидкість на автомобілі або переходити дорогу в недозволеному місці. Це вкрай небезпечно.

Водолій

Водоліям не варто вирушати в далеку дорогу. Сил і енергії на це практично не буде, тому в дорозі можуть початися проблеми. Венера і Сонце пошлють Водоліям потужний негативний імпульс, який позбавить їх гарного настрою і зробить їх недовірливими, недовірливими.

Риби

Головна помилка, яку сьогодні можна допускати Рибам – розкриття своїх карт стороннім людям. Астрологи радять не ділитися ні з ким своїми планами. Потрібно діяти самостійно, оскільки серед оточуючих може бути багато недоброзичливців і потенційних ворогів.

You cannot copy content of this page