fbpx

З її кімнати долинали стогoни. Вона вже розуміла, що побачить, коли відчиняла двері, але виявилося не до всього вона була готова

У Каті мама дуже сувора, чужих людей не любить. Людина вона груба, навіть неприємна, хоча начебто не добре говорити так про людей, тим більше про своїх. Конфлікти у неї не тільки зі знайомими, але і на роботі. Якби вона не була дуже хорошим бухгалтером, який вміє, що потрібно показати, що потрібно заховати, то з нею б розпрощалися давно.

З Тарасом Катя познайомилася давно, зустрічалися, намагалися будувати відносини. Хлопець він дуже хороший, справжній красень. Але з роботою у нього не складалося, освіти немає і легковажний. Довше ніж 2-3 місяці на одному місці не затримувався.

Через якийсь час зробив їй пропозицію, вона погодилася. Як сказати матері вона не знала, до цього у Каті були молоді люди і навіть деяких з них вона приводила додому. Але мама була проти!

Кожна молода людина отримувала цебер бруду. То грошей у нього мало, то не гарний, батьки селюки. Причин багато, але результат один. Цього разу вирішила не йти на поводу матері і самій зробити свій вибір.

Читайте також: Її син був інший. Мусила продати все що мала, аби жити нормальним життям

Нарешті Катя представила свого молодого чоловіка матері і сказала, що вони вирішили одружитися. Все сталося, як Катя і очікувала. Мама кричала на весь будинок, образи, докори, лайка. У хід пішов навіть посуд. Потім мама сказала, що якщо Катя вийде за нього заміж, то ноги її в цьому будинку не буде. Спокійна і покірна Катя не стала цього разу прогинатися під маму, зібравши свої речі, вона пішла з Тарасом.

Весілля було скромне, без гостей вони просто розписалися і ввечері відзначили в ресторані. Жити вони почали у Тараса. Сам він був приїжджий, але батьки продали в своєму місті дачу і змогли купити йому кімнату в комуналці. Ну хоч таке, але своє житло.

З сусідами відносини у них не складалися. Через стінку жила сім’я з дитиною, які поклали око на їхню кімнату і наполегливо їх виживали, намагаючись викупити кімнату за копійки. Тарас не був проти змінити житло, але готовий був продати за середньоринковою ціною, аби купити кімнату в іншому місці. Йому байдуже було де жити, а чому б не допомогти сусідам, якщо це їх врятує. Але вони пропонували лише третину від вартості, а Тарас благодійністю займатися не мав наміру. Тому сусіди робили всілякі пакості, щоб вижити його звідти.

Тому, коли зателефонувала мама і сказала, що погарячкувала і була не права, і запропонувала їм переїхати до неї, то Катя зраділа.

Маму і правда немов підмінили, ходила щаслива, добра. Розмовляла навіть інакше – без грубості в голосі. Конфліктів в будинку не було і життя почало налагоджуватися. Тарас влаштувався на роботу, Катя теж працювала оператором на телефоні в таксі. Грошей було достатньо і навіть вийшло з’їздити всім разом на відпочинок.

Але зруйнувалося все в один момент. У Каті з Тарасом була річниця, вирішила повернутися додому раніше і приготувати вечерю. Відкривши своїми ключами, увійшла в квартиру і зрозуміла, що вона вдома не одна. З їх кімнати долинали стогoни. Вона вже зрозуміла, що побачить, коли відчиняла двері, але виявилося не до всього вона була готова. Там був Тарас … з іншою … з її мамою.

Мама побачила її і не виглядала розгубленою, не було сорому – лише усмішка. Виявилося, вони з Тарасом зустрілися випадково відразу після їхнього весілля, і у них все закрутилося. Тому мама і покликала їх до себе, щоб тримати молодого коханця ближче.

Минуло вже два роки, Катя не знає разом мама і її колишній чоловік. Після розлучення вона переїхала в інше місто і почала життя з нуля. Для неї вони більше не існують.

Джерело

You cannot copy content of this page