Заходжу на кухню, щоб привітатися і перекусити що-небудь. І тут подруга дружини схоплюється, мчить до мене і починає нюхати. Я трохи чашку з рук не випустив, дружина ледь печивом не вдавилася

Возився півдня в гаражі, додому ледве ноги приволік, а у дружини якраз подруга Олена в гостях. Заходжу на кухню, щоб привітатися і перекусити що-небудь. І тут Оленка схоплюється, мчить до мене і починає нюхати. Я трохи чашку з рук не випустив, дружина теж ледь печивом не вдавилася.

– Зізнавайся, де ти їх взяв?! – вигукує Олена.

– Кого???

– Парфуми! Я від цього запаху просто божеволію. Такий брутальний, прям справжнім мужиком пахне. Ми коли з моїм Женею зустрічалися, він мене цими парфумами і підкорив, я тоді геть голову втратила. А незабаром після весілля вони у нього закінчилася, і тепер я ніяк не можу її знайти. Так що, колись, як називаються і де купив?

Кілька секунд я посилено міркую, принюхується, а потім до мене прозріння приходить і я починаю іржати, як кінь: – Ой, пані, як же ви іноді отжигаєте! Загалом, Олено, пробач за страшну правду, але ці парфуми можна купити на будь-який заправці, тому що називаються вони солярка! Коли ви одружилися, у Жені твого була машина, і він постійно в гаражі стирчав. А потім продав свій крузер, і аромат різко зник.

Тепер життя Олени ніколи не буде колишнім

Фото ілюстративне з вільних джерел