Зайшла з дитиною в море, хвилі невеликі, море чисте, видно всі камінчики. Стою, тримаю дитини за камеру, глибина то мені всього по коліно. Краса, чайки літають, люди купаються, вода тепла. І тут несподівано налетіла хвиля, вода сходить, камера у мене в руках, а дитини немає!

Синові виповнилося два роки, настало літо – час відпусток і, звичайно, моря. Але тут чоловік оголосив, що при всьому своєму бажанні у відпустку цього літа він піти не зможе. Ну що поробиш, якщо всім раптом терміново потрібно було замінити старі вікна на нові. Влітку в спеку, це найпотрібніше заняття, не посперечаєшся!

А мені, як навмисне, терміново-безтямно треба було до моря, тим більше що схудла після народження малюка, та ще й прикупила два купальника. І дитину вивезти до моря дуже треба. Загалом, чоловік виділив нам гроші на поїздку і бонусом свою маму в супровід. Ну, так, годі, може, не все так сумно.

А на море сонце, пісок, водичка тепленька, каса просто! Дитина плавати не може, але тут на допомогу і жилет, і нарукавники, і камера, куплена в подарунок скупою бабусею. Начебто все нічого, але ті, які краще, коштували трохи дорожче, а ця дешевша, але трохи велика. Тому онук став щасливим володарем цяцьки подешевше.

– Нічого на дитину натягувати ці нарукавники. Є круг, нехай в ньому і бовтається, – постановила свекруха. Ну, а я вирішила, що простіше погодитися, ніж вона буде незадоволена весь відпочинок. Зайшла з дитиною в море, хвилі невеликі, море чисте, видно всі камінчики. Стою, тримаю дитини за камеру, глибина то мені всього по коліно. Краса, чайки літають, люди купаються, вода тепла. І тут несподівано налетіла хвиля, вода сходить, камера у мене в руках, а дитини немає!

Я застигла, не можу ні крикнути, не ворухнуться, страх буквально паралізував мене. Дитині два роки! І тут якийсь чоловік значно попереду мене, якому вода доходить до шиї, стоїть і тримає на руках мою дитину. Переляканого, який плаче захлинаючись, але живого.

Чоловік на мене кричав і лаяв, а я у відповідь тільки й могла повідомляти: – Спасибі! Спасибі вам велике!!!

Величезне спасибі цьому чоловікові, низький йому уклін і всього найкращого. На жаль, я навіть обличчя його не змогла запам’ятати, але подяка до нього залишиться на все життя.

Подарунок свекрухи був викинутий моментально. Зрозуміло, і відпочинок наш закінчився в той же день. Більше без чоловіка поїздок на море не було ніколи. Сина терміново записали в басейн і на наступний рік він уже відмінно тримався на воді.

Фото ілюстративне з вільних джерел