Залишилася сама: Тегіна Тодоренко, яка вчора стала мамою, розповіла, як пережила цей день

Вчора, 5 грудня в родині Влада Топалова і Регіни Тодоренко сталося довгоочікуване поповнення. Одна з найчарівніших колишніх ведучих популярного проекту «Орел і Решка» благополучно народила сина. Примітно, що в цей момент поруч з нею не було коханого чоловіка. Влад знехтував своїми обов’язками чоловіка і батька заради успішної кар’єри. Джерело.

Щасливі батьки повідомили пресі, що дитина з’явилася на світ о 15:23. Зріст малюка складає 59 см, а його вага – 3690. Пoлоги проходили в одній з московських клінік. Слід сказати, що всі етапи непростого процесу 28-річна Регіна Тодоренко подолала поодинці. Замість того, щоб підтримувати і заспокоювати дружину, Топалов розважався на світській вечірці.

Про це вітряний Влад повідомив в «сторіз» свого Інстаграм-аккаунта. Саме в той момент, коли Регіна перебувала в пoлoговому відділенні, він весело проводив час на заході з нагоди презентації книги Світлани Єгорової «Мандарини-хулігани й інші історії Хитрого кота».

Користувачам соціальних мереж така поведінка Топалова здалася, щонайменше, дивною. Адже він неодноразово стверджував, що любить і цінує свою обраницю. Але коли Регіна найбільше потребувала його уваги та підтримки, Влада поруч з нею не було. У зв’язку з цим з’явилася думка, що цей шлюб, цілком можливо, був укладений не з любові, а став вимушеним рішенням.

Читайте також: Могилевській приписали чергову вaгiтність. Судячи з фото, зовсім не безпідставно

Про те, що Регіна чекає дитину, стало відомо в травні цього року. Однак в той час зоряна телеведуча вирішила не коментувати своє становище. На початку літа разом з Владом вона вирушила відпочивати на Лазурний берег, а вже в жовтні пара офіційно узаконила свої стосунки.

Нагадаємо, що для Топалова цей шлюб став другим. Його союз з дочкою мільярдера Ксенією Даниліной тривав лише два роки.