fbpx

“Запрошую самотню даму для спільного доживання літ” – оголошення, яке перевернуло життя

Іра овдовіла в 68 років. Перший рік вона тупо бродила по своїй просторій трикімнатній квартирі, приголомшена самотністю, і дуже хотіла помeрти. Так, буквально, покiнчити з життям вона не була готова, але придумала непряме самoгyбство:

cтраждаючи ось уже 15 років на цукровий діaбет, Іра стала поглинати в скажених кількостях торти, цукерки, морозиво.

Все, що не дозволяла собі довгі роки. Вона чекала коми. Але час минав, а цукор, незважаючи на стрес і обжерливість, був в нормі. Помeрти не виходило, доводилося жити далі.

Син із сім’єю вже багато років жив в іншій країні. Невістку вона бачила три рази, внучку- п’ять разів. Можна було б до них, мляво звали, але чужий світ, чужа мова, чужі люди здавалися гірше смeрті.

– Заміж виходь, – радили друзі, – не можна однією, не проживеш на пенсію. І знайомили Іру з різними людьми похилого віку, які викликали у неї тільки одне почуття – блювоту. Проте самотність була нестерпною. І Іра дала оголошення в соц мережах:

«Запрошую для спільного доживання літ самотню жінку».

Ось уже 8 років у Іриною квартирі щоденне свято. Три літні, доглянуті, веселі красуні святкують своє існування. Вони об’єднали свої життя, свої пенсії, свої інтереси. У них є машина, дача, цілком пристойні гроші за здані в оренду квартири двох подруг.

Вони з палицями для скандинавської ходьби носяться по парку, плавають в басейні, бігають по театрах, виставкам, концертах, приймають гостей і два рази в рік відпочивають на кращих курортах. І ще вони ніколи не сваряться.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

Джерело.

You cannot copy content of this page