Зателефонувала “дорога” моя невістка і каже: “Ми вам сьогодні грошей не дамо, мені подзвонила моя мама і попросила грошей, щоб купити новий телевізор, тому поживіть поки на свою пенсію.” А я тепер думаю, чим годувати її сина

Сьогодні був хороший день ми з онуком Максимком гуляли майже цілий день і грали в різні ігри. Нам сьогодні його батьки повинні переказати гроші і тому я цілий день говорила, що зводжу Максима в батутний парк.

Увечері ми грали в солдатиків, як раптом задзвонив телефон. Як виявилося це дзвонить син, напевно сказати, що «гроші переказав». Я взяла телефон і сказала: – Привіт сину, а я подумала, що ви про нас вже забули.

– Привіт мамо, як ми можемо про вас забути. Зачекай хвилинку … І трубку взяла моя “улюблена невістка», і почала говорити: – Здрастуйте, ми вам сьогодні грошей не дамо. – Чому? – здивовано запитала я – Мені подзвонила моя мама і попросила грошей, щоб купити новий телевізор, тому поживіть поки на свою пенсію і поклала трубку.

Я втратила дар мови і простояла з телефоном біля вуха хвилин 5. Який телевізор, коли онука треба годувати. Я дуже розлютилася і зателефонувала синові: – А ти чого мовчиш? На які гроші мені Максима годувати?

– Мамо, ну розумієш щоб кредит не брати ми їм грошей позичили. А у тебе пенсія є, тому як-небудь протягнете, а в наступному місяці переведемо.

– У вас совість є?

– Мамо, незручно говорити. Я передзвоню. Я була в повному шоці від почутого, як можна так ставитися до власної дитини? Купити якийсь телевізор не думаючи про те, що треба сина годувати. І ще купують дорогий телевізор, який я собі точно дозволити не зможу.

Я дуже добре знаю свого сина і він точно так не міг вчинити, а ось чому він слухає свою дружину зрозуміти не можу. Коли трохи пізніше я зателефонувала синові і хотіла висловити все що я про них думаю, то він мені відразу сказав: «Мам, давай не будемо лаятися, як заспокоїшся передзвони». Як я розумію зараз все то сімейство повним ходом висмоктує всі гроші з мого сина, а він як «лопух» вуха розвісив і сидить нічого не розуміючи (або робить вигляд, що нічого не розуміє).

Мені здається ще кілька років він попрацює на те сімейство і вона від нього піде, залишивши його з дитиною (це я так бачу цю ситуацію). А як воно насправді буде ніхто не знає. Ну нічого, буде і на нашій вулиці свято, я зателефонувала своїй подрузі Ніні і зайняла у неї грошей. І ми з Максимком задоволені поїхали на батути.

Фото ілюстративне з вільних джерел