Жіночий гороскоп на тиждень з 2 по 8 листопада: Починається останній місяць осені, який обіцяє бути насиченим і активним

Завершення осені – відповідальний час: рік добігає кінця, і справ додається. Експерти рекомендують всім жінкам вже з понеділка брати кермо влади в свої руки і не забувати про поповненні енергії: вона знадобиться не тільки для вирішення питань, а й для знаходження гармонії в особистому житті.

Рекомендації астрологів допоможуть підготуватися до наступного тижня і не допустити промахів.

Жінка-Овен

Жінки-Овни на початку листопада завдяки підтримці зірок і планет зможуть активно працювати і домагатися нових цілей. Цей тиждень дасть величезні можливості для тих, хто зможе їх побачити і не стане відвертатися від перспективних справ.

Активним Овнам не важко направити енергію в русло вирішення важливих питань і вже у вихідні отримати заслужену нагороду. Їх самооцінка буде на висоті, а значить, потрібно включатися в роботу з першого дня тижня і не боятися труднощів.

Жінка-Телець

На початку тижня жінкам-Тельцям астрологи рекомендують привести почуття до гармонії, щоб не витрачати часу на образи. Налаштувавшись на успіх, вийде не тільки виконати заплановані справи, а й насолодитися взаємними почуттями, знайти час для того, щоб розслабитися в компанії друзів або на самоті, присвятивши кілька годин улюбленому хобі. Відновлення енергії допоможе провести тиждень в позитивному настрої і з легкістю вирішувати проблеми.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на цьому тижні астрологи пророкують романтичні пригоди. Особисте життя виявиться для них на першому місці. Близнюки зможуть користуватися своєю емпатією для того, щоб розуміти почуття оточуючих, а також поставати в найкращому світлі як перед новими знайомими, так і перед своєю сім’єю. Робота також буде важлива, проте енергетика зірок і планет налаштує Близнюків на завершення поточних справ.

Жінка-Рак

Раки на цьому тижні зможуть досягти успіху, якщо звернуть увагу на свої сильні риси характеру. Сміливість і завзятість не дозволять маніпуляторам взяти верх, проте захиститися від них варто, щоб не витрачати сили на неприємне спілкування. Також цей тиждень підходить для того, щоб завершити довгограючі проекти. Підтримка зірок і планет допоможе зосередитися і не допустити прикрих промахів, а значить, потрібно діяти, не відкладаючи роботу в довгий ящик.

Жінка-Лев

Підтримку планет і зірок жінки-Леви будуть відчувати з перших днів тижня. Активність і енергію Левицям важливо спрямовувати в русло вирішення нагальних проблем, щоб день за днем звільнятися від рутини, наближаючись до нових цілей і успіхів. На початку цього тижня вдасться поставити крапку в поточних справах, а друга його половина буде ідеальна для романтичних відносин і знаходження гармонії в родині.

Жінка-Діва

Жінкам-Дівам на цьому тижні астрологи рекомендують звернути увагу на будинок і сім’ю. Підтримка близьких буде незамінною підмогою в справах, тому так важливо приділяти увагу близьким і допомагати друзям. В майбутньому Діви самі зможуть звернутися за підтримкою, отримати цінні поради і подолати труднощі завдяки міцному плечу і добрим напуттям. В кінці тижня самотні серця зможуть знайти свою любов , якщо перестануть з головою занурюватися в роботу.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам перший тиждень листопада подарує дивовижні можливості. З 2 по 8 число енергетика зірок і планет буде допомагати в будь-яких починаннях, а значить, можна сміливо братися за будь-яку роботу і не боятися промахів. Практики по наповненню жіночою енергією допоможуть справлятися з труднощами і без зусиль підкорювати нові вершини. Астрологи рекомендують щодня починати з посмішки, щоб дрібні неприємності не могли стати причиною смутку.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам знайти душевну рівновагу і досягти нових успіхів допоможе підтримка з боку близьких. Зміцнення сімейних зв’язків і облаштування затишного куточка допоможе заповнювати запас сил і відпочивати в стінах рідного будинку. На цьому тижні зірки і планети будуть гармонійні, а значить, немає причин для занепокоєння. Важливе правило для Скорпіонів – залишати роботу за порогом будинку, щоб повноцінно відпочивати і насолоджуватися затишком.

Жінка-Стрілець

На цьому тижні жінки-Стрільці отримають підтримку з боку зірок і планет. Тиждень буде сприятливим для вирішення будь-яких питань, однак понеділок астрологи рекомендують почати не з активних дій, а з планування. Упорядкування справ і чіткий графік дозволять без зусиль завершити розпочате, а також звільнити час для шопінгу, романтичних зустрічей і всіх тих дрібниць, які роблять жінок щасливими.

Жінка-Козеріг

Жінкам цього Знака астрологи рекомендують почати тиждень з самостійних рішень. Діючи на поводу провокаторів або маніпуляторів, Козероги не доб’ються поставлених завдань, а лише будуть топтатися на місці без можливості реалізувати свої таланти і отримати від життя те, що їм потрібно. Лише відокремивши свою роботу від чужої, а свої бажання і принципи – від нав’язаної думки, Козероги зможуть успішно завершити тиждень і залучити позитивні зміни.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям на цьому тижні допоможуть не стільки зірки і планети, скільки усвідомлення власної цінності. Впевненість в своїх силах, оптимізм і небажання віддавати свою перемогу стороннім допоможуть впоратися з будь-якими завданнями. Досягти комфорту допоможе також уміння вчасно розпізнавати токсичних людей, спілкування з якими не дає розвиватися, змушує відчувати невдоволення собою і помилкове відчуття провини.

Жінка-Риби

Початок тижня буде для жінок-Риб більш простим і зрозумілим, ніж друга його половина. З понеділка по четвер астрологи рекомендують братися за складні справи, щоб залишити на кінець тижня знайому і просту роботу. З 5 листопада через дисонанс планет можуть виникнути непорозуміння з колегами і сім’єю, що вплине на настрій і працездатність.