fbpx

Життя мого сина обірвaлось в обіймах його матері. Я не можу собі пробачити, що через мене загuнув мій син

Ми з Анею прожили в шлюбі 2 роки і у нас з’явився Артемчик. Ми були щасливі і всюди і завжди були разом. Ми їздили відпочивати 2 рази в рік. Ми відвідували всі заходи в місті, які тільки були. Мені здавалося, що я вже ніколи нікого так не полюблю як люблю Аню. Якось в одній з поїздок так вийшло, що я познайомився з дівчиною від якої просто втратив голову. Я не знав, що мені робити і як зізнатися в цьому дружині.

Я почав все приховувати. Ми спілкувалися з тією дівчиною і з часом Аня зрозуміла це. Ми прожили в шлюбі ще 7 років, але справа йшла до розлучення. Відносини в родині стали напруженими і це ще м’яко сказано. Я не міг перебувати вдома, тому частенько залишався ночувати у друга.

У Ані була тривала депресія, вона кілька разів намагалася накласти на себе руки і перебувала на обліку у псuхіатра. Ну лікарі мабуть були впевнені, що вона ні собі, ні дитині шкоди не завдасть.
Мої батьки завели якось з Анею розмову про те щоб вона лягла в лікарню на лікування, а за Темком вони доглянуть.

Аня сприйняла це ніби у неї хочуть відібрати дитину і позбавити її батьківських прав. Аня замкнулася в собі і постійно проводила час у своїй кімнаті з Темком, якому на той момент було вже 9 років.

Читайте також: Підтримують здоровим сeрце, зміцнюють оргaнізм, врятують від кaрієсу. Корисні страви традиційної Української кухні

– Мій маленький котик – так Аня завжди любила називати Артемчика.

Вона не відходила від нього ні на крок. Скрізь з ним. Навіть після занять в школі, вона завжди чекала його біля ганку, щоб разом йти додому.

Вранці коли мої батьки зайшли в кімнату, вони не виявили ні Аню, ні внука. У кімнаті моторошно холодно. Вікно відчинене. Виглянувши у вікно вони побачили лежачими їх внизу. У той нещасливий день життя мого сина обірвалася в обіймах його матері .

Аня взяла на руки сплячого сина і викuнулася з дев’ятого поверху

Я не розумію чому вона тоді так вчинила. Вона пішла сама і позбавила життя нашу дитину, нашого Артемчика.
Це так жoрстоко. Взяти сплячого сина і вuстрибнути з ним у вікно. Бідний мій хлопчик, він напевно і не зрозумів, що ВСЕ .

Я не можу собі пробачити, що через мене загuнув мій син .Артемко, я люблю тебе. Твій тато.

Джерело

You cannot copy content of this page