fbpx

Життєве. Дві жінки і один чоловік

Я хочу розповісти вам історію однієї сім’ї, яку мені довелося спостерігати практично спочатку. Якщо б мені її розповіли, то навряд чи б я одразу повірила, а от, дивлячись на них, розумію, що в житті бувають ситуації настільки неймовірні, що важко й повірити у таку.

Коли ми отримали квартиру, то наше щастя було таким повним і всеосяжним, що неможливо було всидіти в чотирьох стінах, а хотілося його розхлюпувати повсюдно. З таким настроєм я вирушила знайомитися до сусідів. А вони теж були, як і ми, ще молоді і щасливі від позитивних змін у своєму житті. З тих пір і ведеться наша  сімейна дружба, а також дуже добросусідські відносини.

З Катрусею ми стали подругами, особливо зблизилися, коли допомагали один одному з дітьми. Душу навиворіт не вивертали один одному, але часто хотілося поділитися наболілим, тому я приблизно уявляла, яка атмосфера в тій родині зі слів сусідки. І коли у них з чоловіком намітилася тріщина, я теж дізналася.

У кожній сім’ї бувають різні періоди. Спочатку, здавалося, що це звичайні сімейні проблеми, і все налагодиться, але Катрусі чоловік став частіше затримуватися на роботі, а вона запрошувала мене в свої самотні вечори випити чаю, обговорити що-небудь, а, якщо чесно, щоб просто не бути однією і в трuвозі.

Хоча мій чоловік був не дуже задоволений, що я тікаю вечорами до сусідки, він не надто заперечував, і я час від часу ходила до Каті або зазивала її до нас. А сусідки чоловік, мабуть, вирішив своє життя змінити кардинально. У той вечір я досиділа у Каті майже до опівночі і відправилася додому. У під’їзді зустріла її чоловіка, який прослизнув у свою квартиру, навіть не привітавшись.

На ранок я постукала до сусідки. Катя, неприродно спокійним голосом повідомила, що її чоловік пішов від них з Дениском до іншої жінки. Звичайно, я кинулася її заспокоювати, але як можна знайти підходящі слова в такому випадку?! Катерина ледь пережила розрив і  розлучення, хоча чоловік допомагав їм з сином.

Минув час, моя подруга оговталася, я все частіше стала чути, як вона сміється. У неї знову з’явився інтерес до життя, і навіть шанувальники.

Правда, коли я жартома, говорила, що ми її скоро заміж видамо, вона навідріз відмовлялася, а одного разу навіть дуже серйозно сказала, що заміж вона точно більше не вийде!

Але я думала, що це все жарти, і що з часом все налагодиться. Одного разу ми поговорили про ту жінку, до якої пішов Катрусі чоловік. Виявляється, це була його колега, з якою і Катя сама добре знайома. Жодних скандалів їй влаштовувати моя інтелігентна і тиха подруга, природно, не стала, але і добрих почуттів не відчувала теж. І в тій розмові якраз і обмовилася, мовляв, вчинене зло завжди залишається з тим, хто його породив. І обов’язково відгукнеться, так чи інакше. Ніщо не проходить безслідно, і розлучницю Бог покарає, а вона, Катя, зла до неї не відчуває.

Я іноді зустрічала випадково колишнього сусіда біля будинку або в під’їзді – до сина він приходив. Але от звернула увагу, що він став бувати все частіше і частіше. Коли запитала Катю про це, вона зніяковіла. А потім слово за слово, я дізналася, що у них з колишнім чоловіком стали налагоджуватися стосунки. Я не стала нічого говорити, адже в чуже життя з тапочками не полізеш, хоча про себе подумала, що я на її місці б ні за що його за зраду не пробачила.

А потім стало ще цікавіше. До сусідки прийшла та жінка, до якої пішов Катрусі чоловік. І не просто так прийшла, а зі скандалом, звинувачуючи Катю, що вона в неї чоловіка забрала!! Вона плакала і просила Катю відступитися, тиснула на те, що руйнується сім’я і таке інше. Я навіть не повірила, вирішила, що сусідка жартує. А Катя не жартувала, розповідає, що так, відносини налагодилися, але знову сходитися вона з чоловіком не хоче. І проганяти його теж не хоче – він же не чужий.

Ось і вийшло, що тепер Катрусі чоловік приходить до Каті, як до коханки, зраджуючи з нею своїй дружині, до якої колись пішов від сім’ї. Як довго таке буде тягнутися, не знаю, але заміж Катя категорично відмовляється виходити. І навіть у цивільному шлюбі з ним разом жити – теж. Каже, що приходить чоловік її цілком і повністю влаштовує.

Так вони і живуть: дві жінки і один чоловік. І хто з них колишня, хто справжня, важко розібратися.

Читайте також:Коханий у сні освідчився колишній

Джерело.

Щоправда, чоловік на щасливого не дуже схожий. Напевно, важко на дві сім’ї рватися.

You cannot copy content of this page