fbpx

Життєве. Гордо розлучились через заздрість

Мій чоловік нещодавно подав на розлучення, і причина – банальна заздрість, якої він навіть не приховує. Як таке можливо?

Наша сім’я з’явилася на світ 14 років тому, і єдиному синові зараз 11 років.

Одружилися ми по великій любові, наші батьки, і ми, природно, належали до однієї соціальної категорії людей середнього достатку. Рівні можливості, звичайна сім’я. Але так вийшло, що у мого чоловіка не склалося з кар’єрою, а у мене – навпаки. Сергій, ще коли ми мріяли одружитися і стати найщасливішою сім’єю, планував, що стане бізнесменом, і ми будемо кататися, як сир у маслі.

І він не просто мріяв, він пробував втілити мрію в життя. Але у нього нічого не вийшло, і нам довелося віддавати його борги майже п’ять років. Добре, що мені від бабусі дісталася квартира, і не боліла голова про те, де жити. Син наш, Ілля, народився і дитинство провів не зовсім, щоб удосталь, але і не голодував, чи не бідував. Саша влаштувався на роботу, на шиї у мене не сидів ні в якому разі. Працює він бригадиром в будівельній фірмі, що займається зведенням багатоповерхових житлових будинків. Самі розумієте, робота є завжди, і отримує він за неї цілком нормальну зарплатню.

Читайте також: Милий і глибокий твір дитини про бабусю

А ось у мене все склалося по-іншому. Я не планувала кар’єру ніколи, мене більше приваблювало бути домогосподаркою, я люблю домашню роботу, люблю займатися сином. Але у мене непогано виходить рахувати, працювала з самого початку бухгалтером (без вищої освіти). І у мене добре виходило. Настільки добре, що спочатку мене підвищили до головного бухгалтера, і директор змусив мене вступити заочно в інститут на економіста.

А коли я закінчила інститут, мене призначили головним економістом фірми. Це сталося зовсім нещодавно, всього десять місяців тому, і я була просто на сьомому небі від щастя! Сама того не бажаючи, я зробила кар’єру не тому, що йшла по головах, а просто тому, що добре знала і любила свою роботу. Звичайно, зарплатня збільшилася, а я стала більше часу проводити на роботі.

Через це, напевно, не відразу помітила, що з моїм чоловіком відбувається щось недобре. Знаєте, як це буває: довго живеш з людиною під одним дахом, і просто звикаєш до побуту, перестаєш звертати увагу на деякі нюанси. Він бурчав з приводу того, що я затримуюся на роботі , лаяв мого начальника, став дратівливим, але я була просто повністю занурена в свої нові обов’язки, і не загострювала на цьому уваги.

І ось днями мій благовірний просто ошелешив мене: заявив, що подає на розлучення! Ви, напевно, думаєте, що причина розлучення в тому, що я перестала приділяти увагу сім’ї, і ми стали чужими? А ось і помиляєтеся! Спочатку він говорив саме так, але коли градус розмови сильно підвищився, він уже не зміг стримуватися, і виклав все, як на духу. Виявляється, він відчуває себе невдахою в порівнянні зі мною.

Мій чоловік упевнений, що жінка не повинна мати більші кар’єрні успіхи, ніж її чоловік. І він просто не може дивитися на те, як у мене вийшло реалізувати його ж мрію, а він до кінця днів буде з цеглою і цементом возитися.

Він буквально так і сказав: «Я за тебе радий, звичайно, але просто не можу жити тепер з тобою під одним дахом! Ти тепер начальниця, а я ніхто, люмпен. Адже це я повинен був бути на твоєму місці! І я не можу кожен день дивитися, як ти на свою важливу роботу збираєшся! Я як подумаю про все це, мені жити не хочеться! »

Знаєте, мене ці слова так вразили, що я до сих пір не знаю, як на них реагувати. Не впевнена, що в такій ситуації можна зберегти сім’ю

Валентина Смирнова

Джерело:

You cannot copy content of this page