Животик уже не приховати: Вaгiтнa Тодоренко подражнила шанувальників вiдвepтим танцем (відео)

Регіна Тодоренко, телеведуча і екс-зірка шоу “Орел і Решка”, недавно прийняла пропозицію від Влада Топалова. ЗМІ вже давно сурмлять про те, що дівчина вaгiтна від майбутнього чоловіка, але поки що ніяких підтверджень цьому від Регіни не надходило. Однак, на нових фото можна чітко побачити її кругленький живіт.

Вагітна Регіна з’явилася в студії “Русского радио”. Радіоведуча Алла Довлатова опублікувала в своєму Instagram запальні танці з Тодоренко.

“Доброго вечора, друзі! Ці танцульки з Регіною Тодоренко найпозитивнішою дівчиною нашого телебачення”, – підписала відео Довлатова.

Читайте також: “Дурненька, товста і нещасна баба – терпи!” – блогер гостро про скандал зі зрадою в сім’ї Ані Лорак

Як повідомляють ЗМІ, Регіна знаходиться на 4 місяці вaгiтності і чекає хлопчика. У коментарях користувачі хвалять її танець і повідомляють про те, що Регіна вже не може приховати свою вaгiтнiсть від громадськості. Тим більше, що для цього вона дуже незвично для себе одягається в широкі сукні.

Красномовно говорить її кругленький животик і об’ємне вбрання, яким вона намагається його приховати. Свіжі фото з відпочинку, на яких зірка позує в вільних сукнях тільки посилили здогади фанатів – вони впевнені, що Регіна Тодоренко скоро стане мамою.

Джерело.